P.P.H.U. "Gomar V" Marek Szewczuk

Okna i drzwi, nowe i używane, tanio i dobrej jakości – to właśnie Gomar!

Okna
ul. Legionistów 1, 36-200 Brzozów podkarpackie

Kontakt

Telefon
696 281 783
Adres korespondencyjny
ul. Legionistów 1, 36-200 Brzozów podkarpackie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Firma Gomar jest zlokalizowana w Brzozowie, na terenie województwa podkarpackiego. Specjalizujemy się w dystrybucji oraz montażu okien i drzwi. Osobą decyzyjną w naszej firmie jest Marek Szewczuk.
Produkty i usługi
Nasza firma to miejsce, w którym można znaleźć wszelkiego rodzaju okna oraz szeroki wybór najrozmaitszych drzwi. Jesteśmy obecni na rynku już od ponad dwunastu lat. Przez cały ten czas udało nam się zdobyć odpowiednie doświadczenie oraz zaufanie wielu zadowolonych klientów, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą jakość naszych usług. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i przedsiębiorstw.

Proponujemy Państwu:
- okna aluminiowe
- okna używane
- okna pcv
- okna sześciokomorowe.

Dystrybuowane i montowane przez nas okna używane pochodzą z Niemiec i podlegają szczegółowemu przeglądowi przed dalszą sprzedażą. Wykonujemy profesjonalny montaż okien oraz montaż parapetów zewnętrznych oraz wewnętrznych. Nasza oferta w kwestii drzwi to również duży wybór nowych oraz używanych produktów. Proponujemy między innymi: drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, drzwi balkonowe oraz drzwi sklepowe czy do barów.

Nowe dostawy przyjmujemy co każde dwa tygodnie, dlatego mogą mieć Państwo pewność, że na pewno znajdą to, czego potrzebują. Nasza kadra to zespół doświadczonych fachowców, którzy poprze wieloletni staż w zawodzie oraz obszerną wiedzę na temat okien i drzwi są przygotowani na wszelkie okoliczności i zawsze pracują z pełnym zaangażowaniem. Możemy zapewnić Państwu rzetelność, dokładność oraz bezwzględną terminowość.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Marki i specjalizacje
Najważniejszym celem firmy jest sprostanie oczekiwaniom klienta oraz rzetelna obsługa. Dlatego też oprócz sprzedaży stolarki okiennej i drzwiowej zajmujemy się pomiarami i montażem drzwi i okien. Jesteśmy także w stanie zrealizować zamówienia na drzwi zewnętrzne czy okna o nietypowych wymiarach. Dzięki kompleksowości oferty nasi klienci mogą liczyć na profesjonalną współpracę z naszą firmą.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
podkarpackie, świętokrzyskie, małopolskie, lubelskie