Mgr Beata Pieczonka-Maziarka doradca podatkowy

Księgowość i doradztwo podatkowe

Biura rachunkowe
ul. Łasaka 4, 39-200 Dębica podkarpackie
(2 opinie) napisz opinię
Mgr Beata Pieczonka-Maziarka doradca podatkowy

Informacje

Opis działalności
Biuro, które prowadzi mgr Beata Pieczonka-Maziarka znajduje się w Dębicy, w województwie podkarpackim. Działa ono na rynku od blisko 30 lat, a dokładnie od 1995 roku. Beata Pieczonka-Maziarka jest doradcą podatkowym posiadającym uprawnienia potwierdzone certyfikatem wydanym przez Ministra Finansów do wykonywania czynności doradztwa podatkowego.
Produkty i usługi
Kancelaria swoim klientom oferuje pełną gamę usług z zakresu obsługi księgowej, rachunkowej i kadrowo-płacowej. Posiada ona ubezpieczenie OC podmiotów oferujących doradztwo podatkowe za szkody wyrządzone przy wykonywaniu czynności w tym zakresie. Kancelaria zgodnie z zasadami etyki zawodowej zapewnia tajemnicę zawodową. Pracownicy systematycznie biorą udział w szkoleniach podatkowych, które są organizowane przede wszystkim przez Krajową Izbę Doradców Podatkowych.

Oferta skierowana jest do osób fizycznych i podmiotów gospodarczych o różnym profilu działalności. W jej zakres wchodzi: między innymi:
- pomoc w założeniu działalności gospodarczej (druki do CEIDG, KRS, US, ZUS, GUS),
- karta podatkowa,
- ryczałt od przychodów ewidencjonowanych,
- podatkowa księga przychodów i rozchodów.

Kancelaria świadczy usługi związane z kartą podatkową, ewidencją VAT i rozliczeniami ZUS. Zajmuje się rocznymi rozliczeniami podatkowymi oraz wnioskami o wypłatę dofinansowania, kierowanymi do OHP, PFRON, czy Urzędu Pracy.

W zakresie doradztwa podatkowego oferowane są porady i opinie podatkowe. Pracownicy kancelarii zajmują się optymalizacją podatkową, zgodnymi z prawem metodami obniżania podatków i ZUS.

Ponadto kancelaria reprezentuje podatników przed organami podatkowymi i ZUS. Istnieje możliwość elektronicznej wymiany informacji i dokumentów.

W razie jakichkolwiek pytań związanych z działalnością kancelarii można kontaktować się telefonicznie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, podkarpackie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
A
AlikKa
Profesjonalizm w każdym calu. Na swojej pracy znają się doskonale. Wszystko zawsze jest dokładnie wykonywane i na czas.
C
Cegozif
Profesjonalne biuro rachunkowe. Nie tylko zajmują się wszystkimi sprawami związanymi z rachunkowością, ale też potrafią doradzić w zakresie podatków.