Firma Usługowo Transportowa Stanwuk Dariusz Zieliński

Specjalizujemy się w udrożnianiu i czyszczeniu kanalizacji urządzeniem WUKO

al. Jana Pawła II 21, 39-200 Dębica podkarpackie
Poniedziałek Otwarte całą dobę
Wtorek Otwarte całą dobę
Środa Otwarte całą dobę
Czwartek Otwarte całą dobę
Piątek Otwarte całą dobę
Sobota Otwarte całą dobę
Niedziela Otwarte całą dobę
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
500 207 999
609472500
Może cię zainteresować
Firma Usługowo Transportowa Stanwuk Dariusz Zieliński

Informacje

Opis działalności
Firma STANWUK działa na rynku od 1998 roku. Świadczymy usługi na terenie całego Kraju, używając profesjonalnego sprzętu dostosowane w zależności od wykonywanej pracy. Usługi te wykonujemy zarówno dla firm (zakładów przemysłowych i usługowych) jaki i klientów indywidualnych, spółdzielni mieszkaniowych, restauracji, sklepów itp.Posiadamy dużą liczbę samochodów oraz wykwalifikowanych pracowników.
Produkty i usługi
Firma Stanwuk z siedzibą w Dębicy funkcjonuje na rynku od niemal 20 lat i obsługuje klientów z całej Polski. Podstawą naszej działalności jest udrażnianie i czyszczenie kanalizacji, przy wykorzystaniu pojazdów asenizacyjnych (WUKO). Oferujemy także inne usługi związane z wywozem śmieci i odpadów, a także utrzymaniem sieci wodociągowo-kanalizacyjnej.

Niezależnie od rodzaju i przyczyny niedrożności, będziemy w stanie przywrócić właściwe funkcjonowanie sieci wodnych i kanalizacyjnych, a także kanalizacji burzowej, pionowej czy rur spustowych. Realizowaliśmy wiele – także bardzo skomplikowanych – prac, dzięki czemu wiemy, że odpowiednia konserwacja sieci kanalizacyjnej (w tym np. czyszczenie kratek ściekowych), może uchronić przed poważnymi awariami.

Dysponujemy technologią do przeprowadzenia inspekcji kanalizacji z wykorzystaniem kamer – dzięki temu jesteśmy w stanie precyzyjnie określić powód wystąpienia niedrożności, a także zastosować odpowiednie środki do jej usunięcia.

Wśród oferowanych przez nas usług, znajduje się także wywóz odpadów komunalnych i gruzu. Także w tym zakresie dysponujemy odpowiednim parkiem maszynowym, dzięki czemu możemy odbierać nawet bardzo duże ilości śmieci. Wynajmujemy także kontenery oraz zapewniamy ich transport po zapełnieniu.

W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesne pojazdy, które obsługuje doświadczony i na bieżąco szkolony personel. Połączenie odpowiednich technologii wraz z odpowiednio dobranym zespołem, pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy dostępni przez cały rok, 24 godziny na dobę – także w dni świąteczne i wolne od pracy.

Nasi klienci to nie tylko osoby prywatne, ale także firmy i różnego rodzaju instytucje (m.in. spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe, zakłady przemysłowe czy usługowe). Oferujemy ceny na konkurencyjnym poziomie, dzięki czemu stale pozyskujemy nowe zlecenia. Zapraszamy do kontaktu już dzisiaj – jesteśmy przekonani, że nasza oferta zachęci Cię do współpracy z firmą Stanwuk.
Marki i specjalizacje
Specjalizujemy się w udrożnianiu i czyszczeniu kanalizacji urządzeniem WUKO, wywozem śmieci nie segregowanych samochodem BRAMOWIEC oraz pompowaniem samochodem asenizacyjnym . Wykonujemy również inspekcję kanalizacji kamerą telewizyjną. Oferujemy Państwu profesjonalne usługi, jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
gorlicki, Tarnów, dębicki, jasielski, kolbuszowski, mielecki, ropczycko-sędziszowski, Rzeszów, strzyżowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń