Art-Elektro Artur Bochniewicz

Profesjonalne elektroinstalatorstwo

Elektroinstalatorstwo
ul. Jana III Sobieskiego 4/30, 39-200 Dębica podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
570 845 536
Art-Elektro Artur Bochniewicz

Informacje

Opis działalności
Art-Elektro zapewnia Klientom usługi elektryczne. Właścicielem jest Artur Bochniewicz. Znajdujemy się w Dębicy, w województwie podkarpackim. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Nasza firma elektryczna działa już od jakiegoś czasu. Wychodzimy naprzeciw potrzebom Klientów i zapewniamy wykonawstwo instalacji elektrycznych na najwyższym poziomie. Wieloletnie doświadczenie oraz kwalifikacje naszych elektryków sprawiły, że jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie. Podejmiemy się realizacji nawet najtrudniejszych wyzwań. Zaufało nam szerokie grono Klientów zadowolonych z naszej pracy. Ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych oraz firm.

Zakres usług Art.-Elektro zawiera usługi takie jak:
- instalacje elektryczne,
- instalacje oświetlenia,
- instalacje wewnętrzne w obiektach mieszkalnych,
- monitoring,
- instalacje RTV,
- alarmy,
- domofony,
- instalacje średniego napięcia.

Zapewniamy również wymianę instalacji elektrycznej. Gdy coś się zepsuje, śpieszymy z pomocą. Gwarantujemy profesjonalny i sprawny serwis instalacji. Naprawiamy małe usterki i duże awarie. Wykonujemy także pomiary takie jak ochronne, poboru prądu, natężenia oświetlenia i obciążeń, a także napięć.

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Działamy z zaangażowaniem, a co najważniejsze, rzetelnie i terminowo. Zachęcamy do kontaktu.

Zapraszamy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń