Tektro Group Adrian Mądro

Najwyższa jakość produktów dostarczana wprost do Twojego domu

Sprzedaż wysyłkowa
39-217 Głowaczowa 24T podkarpackie
(3 opinie) napisz opinię
Tektro Group Adrian Mądro

Informacje

Opis działalności
Tektro Group to firma, której właścicielem jest Adrian Mądro. Naszą siedzibę mogą Państwo znaleźć w Głowaczowej, na terenie powiatu dębickiego, w województwie podkarpackim.
Produkty i usługi
Działamy jako dystrybutor i sprzedawca artykułów trudno dostępnych. Sprowadzamy produkty i przechowujemy je w naszych magazynach, dzięki czemu nie muszą Państwo znosić trudu oczekiwania na swoje zamówienie.

Proponujemy szeroki wybór produktów. Dzięki sprzedaży wysyłkowej możemy podejmować współpracę z klientami zamieszkującymi cały kraj. Proponujemy niskie ceny i wysoką jakość przetestowanych produktów.

Nasza oferta obejmuje, między innymi:

- grille ogrodowe,
- pojazdy dla dzieci,
- wózki dla lalek,
- rowerki dla dzieci,
- zabawki,
- sztuczne rzęsy,
- trampoliny.

Sprzedajemy również zdrową żywność firmy Vivio, w naszej ofercie znajdą Państwo acerolę, żele, algi morskie, ametyst, suplementy diety, zioła czy witaminy.

Proponujemy także chemię gospodarczą o niemieckiej, potwierdzonej jakości, w ofercie produkty do pielęgnacji ciała, włosów i jamy ustnej, a także kawy, herbaty, słodycze i pokarm dla zwierząt oraz artykuły higieniczne, gospodarstwa domowego i spożywcze.

Zachęcamy do wizyty w naszym sklepie o nazwie Prezenty Alicji.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
B
babaryba
Świetny wybór zabawek dla dzieci, udało mi się znaleźć idealny prezent na urodziny syna - dostał swoje własne Audi (elektryczne) :)
W
Wnyri_usz
Długo szukałem odpowiedniego grilla ogrodowego, znalazłem go właśnie na stronie Prezenty Alicji. Wszystko zgadza się z opisem.
C
Cgareca_6348
Szybka wysyłka, nawet mimo dużego zamówienia. Chemia gospodarcza w przystępnej cenie i o bardzo wysokiej jakości. Polecam tego sprzedawcę.