Mortyl Stefan Cymborski

Dezynfekcja i deratyzacja

Dezynfekcja dezynsekcja i deratyzacja
39-207 Paszczyna 228 podkarpackie
Poniedziałek Otwarte całą dobę
Wtorek Otwarte całą dobę
Środa Otwarte całą dobę
Czwartek Otwarte całą dobę
Piątek Otwarte całą dobę
Sobota Otwarte całą dobę
Niedziela Otwarte całą dobę
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Mortyl Stefan Cymborski

Informacje

Opis działalności
Mortyl istnieje na rynku od 2016 roku. Firma oferuje usługi z zakresu dezynfekcji i dezynsekcji na terenie Paszczyny, w województwie podkarpackim. Właścicielem jest Stefan Cymborski.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności jest kompleksowa obsługa w zakresie dezynfekcji, deratyzacji i dezynsekcji. Firma Mortyl specjalizuje się w zwalczaniu szkodników oraz brzydkich zapachów. Do podstawowych czynności wykonywanych przez pracowników należy przede wszystkim likwidacja problemów z muchami oraz odszczurzanie. W ofercie znajdują się między innymi:

- usługi ozonowania,
- zamgławianie kurników i magazynów,
- zwalczanie insektów,
- monitoring hacap i afs brc,
- zwalczanie gryzoni.

W zakres obowiązków wchodzi również usuwanie grzybów i pleśni w pomieszczeniach oraz oczyszczanie klimatyzacji i wentylacji. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło na zdobycie głębokiego zaufania wśród wielu osób. Swoim Klientom firma Mortyl gwarantuje najwyższą jakość wykonywanych usług, profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Interesanci mogą liczyć na krótkie terminy realizacji zleceń oraz na najlepsze ceny na rynku. Oferta kierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i większych przedsiębiorstw.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń