Syslan Damian Kamiński

Programy komputerowe, e-backup, hosting, www i outsourcing z zakresu informatyki

Audyty oprogramowania i sprzętu komputerowego
Racławicka 22, 37-500 Jarosław podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
512 614 500
Adres korespondencyjny
Racławicka 22, 37-500 Jarosław podkarpackie

Informacje

Opis działalności
Firma Syslan, której właścicielem jest Damian Dawid Kamiński, rozpoczęła działalność w 2007 roku. Posiadamy spore doświadczenie w branży, które pozwala nam na rozwój i nieustanne poszerzanie własnych kompetencji. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Jarosławie, na terenie województwa podkarpackiego.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie szeroko pojętych usług informatycznych. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w branży, co pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym możliwym poziomie. Dokładnie badamy rynek i staramy się dostosować, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Nasza oferta to między innymi:
- projektowanie aplikacji internetowych,
- administracja serwerami sieciowymi,
- tworzenie stron internetowych,
- systemy zarządzania treścią,
- odzyskiwanie danych,
- tworzenie kopii danych.

Uzupełnieniem oferty mogą być usługi związane z monitoringiem czy też telewizją przemysłową. Zajmujemy się także szeroko pojętym outsourcingiem w branży IT. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na dokładne wykonywanie realizowanych zleceń.

Kadra pracownicza to odpowiednio wykwalifikowani pracownicy, którzy w branży informatycznej pracują już od wielu lat. Wiedzą, jak w odpowiedni sposób administrować systemami informatycznymi czy naprawiać w nich wszelkie usterki. Posiadamy specjalistyczny sprzęt oraz najbardziej aktualne oprogramowanie, co znacznie zwiększa efektywność pracy. Gwarancja niskich cen i terminowej realizacji.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu i zachęcamydo odwiedzenia siedziby firmy w Jarosławie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń