Elwira Tattoo Elwira Strzępek

Wykonujemy wyjątkowe tatuaże

Tatuaże
ul. Skarbowskiego 10/4g, 37-500 Jarosław podkarpackie
(1 opinia) napisz opinię
Elwira Tattoo Elwira Strzępek

Informacje

Opis działalności
Nasze studio Elwira Tattoo ma swoją siedzibę w Jarosławie, w województwie podkarpackim. Właścicielką salonu jest Elwira Strzępek.
Produkty i usługi
Tatuaż to doskonały sposób na wyrażenie siebie, a także na upamiętnienie ważnego wydarzenia w życiu czy umieszczenie na skórze cenionych wartości. Stanowi doskonałą ozdobę ciała, która zostanie z nami do końca życia. Tatuowanie to nasza pasja, której oddajemy się w stu procentach, do każdego tatuażu podchodzimy z ogromną starannością i pełnym zaangażowaniem. Wykonujemy:
- tatuaże czarno-białe,
- tatuaże kolorowe.

Tworzymy tatuaże artystyczne, wykonujemy je na podstawie Państwa pomysłów. Zajmujemy się projektowaniem tatuaży, korzystamy również z projektów dostarczonych nam przez Klienta. Przygotowujemy zarówno wzory, jak i napisy, wykonujemy tatuaże różnej wielkości.

Możemy wykonać również tak zwany cover, czyli przykrycie niechcianego wzoru innym. W ramach naszych usług oferujemy usuwanie tatuażu.

W naszym studiu dbamy o pełne bezpieczeństwo oraz regularną dezynfekcję sprzętu, zapewniamy sterylne warunki. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w razie pytań lub w celu umówienia wizyty zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie, podkarpackie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
I
Izabela
Rewelacja, wykonali mi świetny tatuaż, dokładnie taki o jakim marzyłam. Polecam!