Architektura Konstrukcja UAI Pracownia Projektowa

Realizujemy inwestycje od projektu aż po klucz

Biura projektowe
ul. Wąska 1, 37-500 Jarosław podkarpackie
(4 opinie) napisz opinię
Architektura Konstrukcja UAI Pracownia Projektowa

Informacje

Opis działalności
Nasza pracownia projektowa znajduje się w Jarosławiu, w województwie podkarpackim. Działamy od 2005 roku, a właścicielem jest Artur Pakosz. Biuro specjalizuje się w realizacji projektów indywidualnych, adaptacjach projektów gotowych oraz wycenach. Usługi wykonuje szybko i fachowo.
Produkty i usługi
Firma UAI Pracownia Projektowa od lat zajmuje się wysokiej jakości obsługą procesu inwestycyjnego, zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm. Wieloletnia obecność na rynku – od 2005 roku – pozwoliła nam wypracować skuteczne metody pracy, w oparciu o profesjonalny kontakt z klientem i realizację jego indywidualnych potrzeb.

W naszym studiu architektury zatrudnione są wyłącznie wysoko wykwalifikowane osoby, które znają aktualne trendy w projektowaniu budynków i są obeznane w prawie budowlanym i poszczególnych zmianach prawnych.

Firma Architektura Konstrukcja UAI Pracownia Projektowa przygotowuje kompleksowe projekty budynków mieszkalnych - zarówno domów jednorodzinnych, jak i wygodnych oraz funkcjonalnych domów wielorodzinnych. Realizujemy także projekty budynków gospodarczych, a także obiektów handlowych. Czas oczekiwania na projekt jest stosunkowo krótki oraz za każdym razem uzgadniany z klientem. Cała dokumentacja projektowa przygotowywana jest zgodnie z obowiązującymi wymaganiami wynikającymi z prawa budowlanego.

Każdy projekt realizowany przez naszą firmę jest dopasowany do potrzeb i wymagań klienta. W trakcie realizacji zlecenia projektanci są w stałym kontakcie z kontrahentem, dzięki czemu może on na bieżąco oglądać postępy prac oraz zgłaszać swoje uwagi i zastrzeżenia. Przekłada się to na pełne zadowolenie każdego zleceniodawcy ze zrealizowanych przez nas prac.

Nowoczesne metody tworzenia projektów oraz szeroka wiedza pracowników pozwalają na maksymalne wykorzystanie zasobów terenu oraz środowiska, a także stworzenie funkcjonalnych i nowoczesnych budynków spełniających zarówno normy prawne, jak i oczekiwania klientów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i skorzystania z usług firmy UAI!
Marki i specjalizacje
Nasze projekty są zawsze rozwiązaniami indywidualnymi, co daje możliwość optymalnego wykorzystania działki, odpowiedniego nasłonecznienia poszczególnych pomieszczeń budynku oraz dostosowania projektu do potrzeb Inwestora.

Zajmujemy się pełną obsługą inwestycji, od koncepcji po uzyskanie pozwolenia na budowę, oferujemy także stałą pomoc w trakcie realizacji zaprojektowanego obiektu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
podkarpackie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
M
Maciek
Współpracuję tylko z tą firmą, bo mam pewność, że projektowany budynek będzie spełniał oczekiwania klientów.
Ł
Łukasz
Profesjonaliści w każdym calu, zapewniają pełen zakres obsługi inwestycji budowlanych.
E
Eryk
Skorzystałem z ich pomocy podczas budowy mojego domu, zależało mi na tym, by dom był nowoczesny i przytulny. Nie zawiodłem się - efekt przeszedł moje oczekiwania.
A
Adrian
Zleciłem im projekt oraz nadzór nad budową bloków mieszkalnych i z tego zadania wywiązali się perfekcyjnie. Blok jest funkcjonalny i solidny.