Unitranspid Ltd Ks Sp. z o.o.

Transport międzynarodowy na najwyższym poziomie.

Transport międzynarodowy
37-552 Młyny 104a podkarpackie
(8 opinii) napisz opinię
Unitranspid Ltd Ks Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Firma Unitranspid LTD zajmuje się przede wszystkim świadczeniem usług transportu międzynarodowego oraz pomocy drogowej. Nasza siedziba zlokalizowana jest na terenie miejscowości Młyny, w województwie podkarpackim.
Produkty i usługi
Przede wszystkim zajmujemy się świadczeniem usług transportu międzynarodowego oraz pomocy drogowej. Przez lata działania na rynku zdobywaliśmy cenne doświadczenie, które możemy teraz w odpowiedni sposób wykorzystać. Staramy się terminowo realizować wszystkie zlecenia.

Nasze usługi to transport maszyn na terenie kraju oraz poza jego granicami. Posiadane pojazdy oferują udźwig do 20 ton. Możemy zająć się również holowaniem i braniem innych pojazdów na lawetę. Możecie Państwo na nas liczyć w przypadku, gdy przytrafi się jakikolwiek przykry wypadek na drodze.

Nasze pojazdy są zawsze w pełni sprawne, gdyż odpowiednio staramy się dbać o ich stan techniczny. Dzięki temu mamy pewność, że nigdy nie zawiodą Klienta w kluczowych momentach. Są one w pełni wyposażone i nowoczesne, dlatego też możemy w odpowiedni i dokładny sposób realizować nasze zlecenia.

Zatrudniona kadra operatorska to wykwalifikowane osoby, które posiadają stosowne uprawnienia, by korzystać z posiadanych maszyn. Gwarantuje to niezwykle wysoką jakość i terminowe wykonanie zleceń. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy sobie zadowolenie Klienta.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, prosimy o kontakt z firmą Unitranspid w Młynach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
podkarpackie

Opinie

(8 opinii) napisz opinię
P
Patryk
Wieloletnie doświadczenie od razu widać. Sprawnie uwijają się z powierzonymi im zadaniami.
A
Antek
Działają szybko i sprawie, najlepsza pomoc drogowa działająca w okolicy.
P
Paweł
Są w gotowości przez cały czas. Zawsze można liczyć na ich pomoc w zakresie transportu czy holowania pojazdów.
F
Franek
Szybko i co najważniejsze - bezpiecznie transportują wszystkiego rodzaju pojazdy w ramach pomocy drogowej. Polecam serdecznie.
K
Kasia
Bardzo dobrze wykonują swoje zadania z zakresu pomocy drogowej. Zawsze można na nich liczyć.
P
Paulina
Posiadają wiele nowoczesnych i odpowiednio wyposażonych maszyn. Warto zlecić im zadania transportowe.
B
Bartłomiej
Jestem jak najbardziej zadowolony z nawiązanej współpracy. Widać, że jest to dobra firma transportowa, która odpowiednio wykonuje swoje zadania.
A
Agata
Zdecydowanie warto im zlecić wszelkiego rodzaju zadania z zakresu transportu. Dokładnie i terminowo realizują swoje usługi.