Lecznica dla Zwierząt US-Wet Grzegorz Gudz

Rzetelna pomoc weterynaryjna

Lecznice weterynaryjne
ul. A. Chmielowskiego 3, 37-500 Szówsko podkarpackie
(4 opinie) napisz opinię
Lecznica dla Zwierząt US-Wet Grzegorz Gudz

Informacje

Opis działalności
Jesteśmy Lecznicą dla Zwierząt Us-Wet i świadczymy pomoc weterynaryjną. Nasza lecznica znajduje się w Szówsku, w powiecie jarosławskim, w województwie podkarpackim, a jej właścicielem jest Grzegorz Gudz. Posiadamy długoletnie doświadczenie - działamy już od 1999 roku.
Produkty i usługi
Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem zwierząt domowych. Nasz zespół to wykwalifikowani fachowcy - do każdego podopiecznego podchodzą indywidualnie i z zaangażowaniem. Są to miłośnicy zwierząt, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, by zapewnić rzetelną opiekę weterynaryjną przez 24 h/dobę.

Działamy przy użyciu własnego sprzętu (RTG, USG) oraz współpracujemy ze specjalistycznymi laboratoriami – IDEXX, oraz laboratorium w Puławach.

Zapewniamy pełen zakres pomocy weterynaryjnej, a także oferujemy konsultacje z zakresu takich dziedzin jak:
- okulistyka,
- kardiologia,
- neurologia,
- nefrologia,
- ortopedia,
- dermatologia.
Z zakresu badań laboratoryjnych wykonujemy badanie moczu, krwi, kału, zeskrobin skóry oraz płynów ustrojowych.

Przeprowadzamy diagnostykę ciąży (USG, RTG), opiekujemy się ciężarnymi samicami i noworodkami a także zajmujemy się sterylizacją. Odrobaczamy, szczepimy (szczepionki jednoważne) oraz chipujemy zwierzęta. Oferujemy także usługi stomatologiczne – usuwamy przetrwałe kły mleczne oraz usuwamy kamień nazębny.

W naszym sklepie oferujemy specjalistyczne produkty pozwalające pozbyć się pcheł oraz innych pasożytów (szampony, obroże, spot-on). W asortymencie posiadamy także witaminy i substancje mineralne. Posiadamy szeroki wybór karm od uznanych producentów, zapewniamy również fachowe doradztwo w zakresie diety pupila.

Serdecznie zapraszamy do naszej Lecznicy Dla Zwierząt "US-Wet".
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
jarosławski, lubaczowski, przeworski

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
M
Marta
Mili oraz wyrozumiali weterynarze, dzięki nim mój pies czuje się znacznie lepiej po zabiegu usunięcia zęba.
M
Mariola
Sterylizacja kotki przebiegła bez komplikacji, a dzięki zaleceniom lekarzy szybko wróciła do siebie.
L
Luiza
Zalecenia dietetyczne oraz odpowiednio dobrana zbilansowana karma zakupiona w sklepie przy przychodni pozwoliła skutecznie odchudzić mojego kota.
M
Maciej
Chodzę tam z moim psem na kontrole oraz szczepienia. Bardzo polecam tę lecznicę, gdyż pracują tam profesjonaliści, którzy zawsze zapewniają kompleksową opiekę weterynaryjną.