Lecznica dla Zwierząt US-Wet Grzegorz Gudz

Rzetelna pomoc weterynaryjna

Lecznice weterynaryjne
ul. Książąt Czartoryskich 33, 37-522 Szówsko podkarpackie
(1 opinia) napisz opinię
Lecznica dla Zwierząt US-Wet Grzegorz Gudz

Informacje

Opis działalności
Jesteśmy Lecznicą dla Zwierząt Us-Wet i świadczymy pomoc weterynaryjną. Nasza lecznica znajduje się w Szówsku, w powiecie jarosławskim, w województwie podkarpackim, a jej właścicielem jest Grzegorz Gudz. Posiadamy długoletnie doświadczenie - działamy już od 1999 roku.
Produkty i usługi
Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem zwierząt domowych. Nasz zespół to wykwalifikowani fachowcy - do każdego podopiecznego podchodzą indywidualnie i z zaangażowaniem. Są to miłośnicy zwierząt, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, by zapewnić rzetelną opiekę weterynaryjną przez 24 h/dobę.

Działamy przy użyciu własnego sprzętu (RTG, USG) oraz posiadamy sprzęt specjalistyczny firmy IDEXX. Współpracujemy ze specjalistycznymi laboratoriami Laboklin oraz Vetlab.


Zapewniamy pełen zakres pomocy weterynaryjnej, a także oferujemy konsultacje z zakresu takich dziedzin jak:
- okulistyka,
- kardiologia,
- neurologia,
- nefrologia,
- ortopedia,
- dermatologia.
Z zakresu badań laboratoryjnych wykonujemy badanie moczu, krwi, kału, zeskrobin skóry oraz płynów ustrojowych.

Przeprowadzamy diagnostykę ciąży (USG, RTG), opiekujemy się ciężarnymi samicami i noworodkami a także zajmujemy się sterylizacją. Odrobaczamy, szczepimy (szczepionki jednoważne) oraz chipujemy zwierzęta. Oferujemy także usługi stomatologiczne – usuwamy przetrwałe kły mleczne oraz usuwamy kamień nazębny.

W naszym sklepie oferujemy specjalistyczne produkty pozwalające pozbyć się pcheł oraz innych pasożytów (szampony, obroże, spot-on). W asortymencie posiadamy także witaminy i substancje mineralne. Posiadamy szeroki wybór karm od uznanych producentów, zapewniamy również fachowe doradztwo w zakresie diety pupila.

Serdecznie zapraszamy do naszej Lecznicy Dla Zwierząt "US-Wet".
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
jarosławski, lubaczowski, przeworski

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
C
Cepenu116
Bardzo polecamy to miejsce. Naszemu pieskowi szybko pomogli.