Skaj Moto Złom Krzysztof Pacuła

Stacja demontażu pojazdów i skup złomu

Autozłom
ul. Przemyska 22, 37-514 Tuczempy podkarpackie
(6 opinii) napisz opinię
Skaj Moto Złom Krzysztof Pacuła

Informacje

Opis działalności
Skaj Moto Złom to firma, którą prowadzimy na terenie Tuczemp, w województwie podkarpackim. Nasza działalność jest ściśle związana ze skupem złomu oraz kasacją pojazdów. Działamy od 2006 roku, a nad realizacją usług czuwa właściciel Krzysztof Pacuła. Prowadzimy szrot oraz sprzedajemy części samochodowe ze złomowanych pojazdów. Zapraszamy.
Produkty i usługi
W siedzibie Skaj Moto Złom posiadamy szeroki wybór części samochodowych, które pozyskujemy z pojazdów, które są przygotowane do kasacji. Oferujemy sprzedaż stacjonarną, ale również internetową na specjalnych aukcjach. Wiele części samochodowych jest w bardzo dobrym stanie. Aktualnie w ofercie sprzedażowej znajduje się między innymi:
- rozrusznik Mercedes A170,
- turbosprężarka Audi 80 B4,
- sprężarka Volvo V 40,
- lusterko lewe Daewoo Evanda,
- klamka zewnętrzna Daewoo Evanda,
- podnośnik szyby Daewoo Evanda,
- przełącznik wycieraczek Nissan Primera P12,
- turbo Opel Vectra,
- wentylator nagrzewnicy,
- rozrusznik Audi A6C5,
- pompa vacum Mercedes A170,
- licznik Nissan Primera P12.

To tylko nieliczne części, które posiadamy w swojej ofercie. Na wszystkie elementy udzielamy gwarancji rozruchowej. Części samochodowe sprzedajemy również drogą wysyłkową. Złom samochodowy wyposażony jest w specjalistyczną i bardzo czułą wagę, dzięki której zapewniamy Klientom rzetelną wycenę. Każdy Klient może również liczyć na wystawienie odpowiedniego zaświadczenia, które jest niezbędne, aby wyrejestrować auto w Wydziale Komunikacji.

Aby sprawnie skasować samochód, należy mieć przy sobie:
- dowód osobisty właściciela pojazdu,
- dowód rejestracyjny samochodu,
- kartę pojazdu (jeśli była wydana).

Na naszej stronie internetowej udostępniamy wszystkim zainteresowanym odpowiednie wnioski, takie jak Oświadczenie o braku tablic rejestracyjnych, czy Oświadczenie o braku karty pojazdu.

Mamy również w sprzedaży węgiel:
- miał,
- orzech,
- kostka.

Zajmujemy się demontowaniem konstrukcji stalowych, w tym pieców. Zapewniamy miłą obsługę, a także szybką realizację transakcji.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług - Skaj Moto Złom w Tuczępach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
podkarpackie

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
M
Mwitek
Miła obsługa i bardzo szybko zrealizowana cała usługa demontażu samochodu. Bez zbędnych papierów i formalności. Jedynie podstawowe dokumenty pojazdu i dowód osobisty. Wystawili mi potwierdzenie do urzędu. Warto!
J
Jano
Firma ma uczciwe ceny i przyjmuje każdą ilość odpadów. Polecam.
F
Franeczek90
Super firma, która nie tylko odkupuje moje opady, ale również sama je transportuje z siedziby mojej firmy. Współpraca bardzo mi odpowiada.
P
Patryk
Przyjmują ode mnie konstrukcje stalowe. Sami zajmują się demontażem i transportem. Polecam.
D
Daniel
Współpracuje z nimi, ponieważ często kupuję tutaj części samochodowe. Ze szrotów można wyciągnąć masę elementów, które potrzebują lekkiej renowacji i mogą jeszcze działać przez lata. Firma ma niskie ceny.
D
Dawid
Polecam to miejsce. Bardzo szybko i sprawnie wystawili mi poświadczenie, że samochód ulegnie kasacji. Obsługa była miła. Na ich stronie sprawdziłem podstawowe dokumenty, które muszę mieć przy sobie, więc wszystko wykonali od ręki.

Słowa kluczowe