Skaj Moto Złom Krzysztof Pacuła

Skup złomu i odbiór towaru od Klienta własnym transportem

Złom i surowce wtórne
ul. Przemyska 22, 37-514 Tuczempy podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Skaj Moto Złom Krzysztof Pacuła

Informacje

Opis działalności
Skaj Moto Złom to firma, którą założyliśmy w 2006 w Tuczempach, na terenie województwa podkarpackiego. Prowadzimy skup złomu, a także stację demontażu pojazdów. Przyjmujemy pojedyncze i hurtowe ilości odpadów i tworzyw sztucznych. Każdemu Klientowi oferujemy atrakcyjne ceny za skup. Mamy też własny tabor pojazdów, do transportu towarów.
Produkty i usługi
W siedzibie Skaj Moto Złom na naszych Klientów czekają specjalne wagi dopasowane do szybkiej weryfikacji dostarczonych nam ładunków. Obsługa zapewnia szybkie załatwienie wszystkich formalności, a także płatność w gotówce od ręki. Skup złomu przyjmuje metale kolorowe oraz stal. Aktualnie odkupujemy:
- złom miedzi,
- złom mosiądzu,
- złom ołowiu,
- złom aluminium,
- akumulatory,
- silniki elektryczne,
- silniki spalinowe.

Przyjmujemy puszki aluminiowe. Zajmujemy się także demontażem konstrukcji stalowych. Posiadamy odpowiednie narzędzia oraz maszyny, aby sprawnie i bezpiecznie zdemontować piece oraz inne urządzenia.

Chętnie nawiążemy współpracę z okolicznymi firmami i zakładami, które regularnie pozbywają się odpadów produkcyjnych. Zapewnimy terminowy odbiór odpadów własnym transportem.

W siedzibie zajmujemy się także kasacją samochodów. Wystawiamy potwierdzenie, które należy przedstawić w Wydziale Komunikacji, aby wyrejestrować auto. Sprzedajemy również sprawne części samochodowe, pochodzące z dostarczonych nam pojazdów. Na każdą część udzielamy gwarancji na rozruch. Elementy możemy sprzedać drogą wysyłkową.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Ceny za skup złomu są konkurencyjne. Więcej informacji na temat firmy Skaj Moto Złom, którą prowadzimy w Tuczempach, znajduje się na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
podkarpackie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe