Hydra Magdalena Frączek

Studnie
38-204 Czeluśnica 205 podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
732 755 631
Adres korespondencyjny
38-204 Czeluśnica 205 podkarpackie

Informacje

Opis działalności
Firma Hydra specjalizuje się w profesjonalnym wierceniu studni głębinowych i wykonywaniu odwiertów pod pompy ciepła. Wykonujemy studnie domowe oraz studnie przemysłowe. Świadczymy kompleksowe usługi. Wiercimy, zabezpieczamy i mierzymy wydajność. Zajmujemy się również sporządzaniem dokumentacji hydrogeologicznej.
Produkty i usługi
Ponadto, świadczymy takie usługi jak:

• likwidacja studni
• czyszczenie studni
• konserwacja studni

Podejmujemy się zleceniem, które dotyczą remontów i odbudowy. Montujemy pompy głębinowe i pobieramy wodę do analizy. Świadczymy też usługi hydrauliczne i odwadniamy teren. Wykonujemy piezometry i odwierty pod uzbrojenie terenu. W zakres naszej oferty wchodzi również lokalizowanie ujęć wody oraz regeneracja studni pneumatycznych i mechanicznych.

Jesteśmy profesjonalistami. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta. Hydra to jedno z nielicznych przedsiębiorstw, które oferuje możliwość zamówienia studni na raty. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musisz płacić od razu za całość. Możesz rozłożyć kwotę w taki sposób, że nawet tego nie odczujesz. Realizujemy zlecenia na terenie województwa podkarpackiego oraz małopolskiego.

Pracujemy przy pomocy nowoczesnego sprzętu. Specjalistyczne urządzenia sprawiają, że świadczone przez nas usługi stoją na najwyższym poziomie. Podczas realizacji zleceń korzystamy z wydajnej wiertnicy gąsienicowej, która pozwala na wykonanie głębokiego odwiertu przy minimalnej ingerencji w strukturę działki. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, firm budowlanych i energetycznych oraz kopalni i wodociągów.

Przez lata prowadzenia działalności daliśmy się poznać jako solidne i rzetelne przedsiębiorstwo. Zdobyliśmy szerokie grono zadowolonych klientów, którzy zaufali naszej firmie.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty przedsiębiorstwa Hydra.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
podkarpackie, małopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń