Lucas Tour Przewozy Międzynarodowe Dybaś Łukasz

Szybka i komfortowa podróż z Polski do Niemiec, Belgii i Holandii

Transport międzynarodowy
ul. św. Faustyny Kowalskiej 45, 38-200 Jasło podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
694 126 933
Adres korespondencyjny
ul. św. Faustyny Kowalskiej 45, 38-200 Jasło podkarpackie

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Lucas Tour świadczy usługi z zakresu międzynarodowego przewozu osób z Polski do Niemiec, Belgii i Holandii. Właścicielem firmy jest Łukasz Dybaś, jej siedziba znajduje się w Jaśle, w województwie podkarpackim.
Produkty i usługi
Nasza firma powstała w 2011 roku. Przez te klika lat bardzo prężnie się rozwijaliśmy i podnosiliśmy jakość świadczonych przez nas usług. Wyposażyliśmy naszą flotę pojazdową w nowoczesne i komfortowe busy.

Zajmujemy międzynarodowym przewozem osób. Wykonujemy regularne kursy do Niemiec, Holandii i Belgii z terenów Podkarpacia i Małopolski, Śląska Dolnego Śląska i województwa opolskiego.

Posiadamy w swojej flocie pojazdy Renault Master III o podwyższonym standardzie, dlatego też oferujemy klientom podróż w bardzo wygodnych warunkach, z dostępem do Internetu Wi-Fi, klimatyzacji, czy między innymi DVD.

Nad bezpieczeństwem naszych podróżnych czuwają doświadczeni kierowcy.

Posiadamy wszelkie wymagane licencje i zezwolenia do wykonywania przewozu osób.

Swoją ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, grup zorganizowanych, pracodawców, organizatorów wycieczek i wyjazdów zagranicznych.

Wykonujemy regularne kursy na wcześniej ustalonych trasach, a także działamy w systemie door to door, tzn. że odbieramy pasażera ze wskazanego przez niego miejsca i transportujemy do miejsca docelowego.

Ponadto w Lucas Tour klientom z ternu Jasła i okolic oferujemy wynajem busów bez kierowcy lub z kierowcą, które mogą obsłużyć między innymi:
- uroczystości weselne
- pogrzeby
- wyjazdy służbowe
- wieczory panieńskie
- wieczory kawalerskie

Jesteśmy elastyczni i otwarci na współprace. Swoją ofertę oraz ceny dostosowujemy do oczekiwań i potrzeb naszych klientów.

Więcej informacji dotyczących naszych usług można uzyskać w siedzibie firmy w Jaśle, a także na stronie internetowej i profilu społecznościowym.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe