Mental Pro Resilience Agata Drewniak

Trening mentalny i wsparcie sportowców.

Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci
ul. Kaczorowy 77a, 05-300 Jasło, woj. podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Mental Pro Resilience Agata Drewniak
ul. Kaczorowy 77a, 05-300 Jasło, woj. podkarpackie
NIP
6852105224
Telefon
Mental Pro Resilience Agata Drewniak

Informacje

Opis działalności firmy Mental Pro Resilience Agata Drewniak w Jasło
Nazywam się Agata Drewniak. Prowadzę własną firmę o nazwie Mental Pro Resilience, której siedziba znajduje się w Jaśle, na terenie województwa podkarpackiego. Jestem psychologiem sportowym.
Produkty i usługi
Przede wszystkim zajmuję się treningiem mentalnym. Pomagam sportowcom oraz innym osobom w zrealizowaniu celów, osiąganiu lepszych wyników, a także w walce o marzenia. Podpowiadam, w jaki sposób sensownie przechodzić przez kryzys, rozwijać własny potencjał czy też zarządzać energią.

Jestem przekonana, że trening mentalny daje trwały oraz widoczny postęp. Dzięki zmianie sposobu myślenia na bardziej efektywny i zgodny z własnymi wartościami ludzie są w stanie pokonywać stawiane sobie ograniczenia. W pracy używam sprawdzonych narzędzi bazując na psychologii i neuropsychologii. Czerpię też z takich dziedzin, jak sport i filozofia.

Obszary oferowanego przeze mnie treningu obejmują poprawienie pewności siebie, znalezienie wewnętrznego balansu, zwiększenie koncentracji, pomoc w radzeniu sobie z presją, ale też wyuczenie nawyku zwycięstwa czy zaakceptowanie prawa do porażki. Jestem zdania, że wyłącznie w strefie dyskomfortu powstają najlepsze rozwiązania.

Jeśli macie Państwo pytania, proszę o kontakt z firmą Mental Pro Resilience.
Certyfikaty
Zasięg działania
Firma Mental Pro Resilience Agata Drewniak z lokalizacji: Jasło świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń