Bramex sp.j.

Kute i nowoczesne elementy wykończeniowe do montażu zewnętrznego i wewnętrznego

Bramy i ogrodzenia
38-471 Bajdy 170 podkarpackie
Poniedziałek 08:00 - 17:00
Wtorek 08:00 - 17:00
Środa 08:00 - 17:00
Czwartek 08:00 - 17:00
Piątek 08:00 - 17:00
Sobota 09:00 - 13:00
Niedziela Zamknięte
(3 opinie) napisz opinię
Bramex sp.j.
38-471 Bajdy 170 podkarpackie
Telefon
Bramex sp.j.

Informacje

Opis działalności firmy Bramex sp.j. w Bajdy
Bramex to firma zajmująca się produkcją elementów metalowych na zlecenie osób fizycznych, podmiotów gospodarczych i instytucji. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Bajdach, w województwie podkarpackim.
Produkty i usługi
Wytrzymałe, estetyczne i przygotowane na indywidualne zlecenie konstrukcje to podstawa produkcji prowadzonej przez Bramex. Założona w 2005 roku firma zajmuje się wytwarzaniem nowoczesnych i klasycznych elementów, które znajdują zastosowanie na terenie posesji prywatnych, w tym domów jednorodzinnych, a także w otoczeniu bloków, szkół i budynków użyteczności publicznej. Podstawą oferty przygotowanej przez Bramex jest wytwarzanie bram spawanych i kutych w odmianach przesuwnych i dwuskrzydłowych. Bramy, tak samo, jak inne produkowane przez przedsiębiorstwo elementy, są przez pracowników spółki starannie montowane i w razie potrzeby serwisowane. Montaż obejmuje też napędy, domofony, wideodomofony oraz skrzynki na listy. Klienci mogą również zamówić:
-furtki,
-nowoczesne ogrodzenia,
-ogrodzenia kute,
-ogrodzenia siatkowe,
-podmurówki pod ogrodzenia,
-balustrady nowoczesne.
-balustrady kute,
-poręcze do schodów,
-schody metalowe.

Specjaliści od kowalstwa artystycznego poza wymienionymi konstrukcjami wytwarzają także metalowe zadaszenia nad drzwi i okna oraz meble metalowe, np. ławki ogrodowe. Do tego w zakładzie powstają dekoracyjne lampy.

Dodatkowo firma zajmuje się sprzedażą okien i drzwi innych producentów

Kontakt z Bramex jest możliwy telefonicznie oraz e-mailowo. Więcej informacji o przedsiębiorstwie, w tym dodatkowe zdjęcia, umieszczono na stronie internetowej.

Marki i specjalizacje
Firma sprzedaje bramy garażowe Wiśniowski i Joniec oraz wideodomofony Commax. Jest też autoryzowanym przedstawicielem firmy Nice - dostawcy napędów do bram.
Zasięg działania
Firma Bramex sp.j. z Bajdy świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
podkarpackie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
K
kris1967
Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Ja wolę nowoczesne rozwiązania, a znajomy klasyczne. Bramex wykonuje takie i takie konstrukcje metalowe.
Z
Zenus167
Lubię funkcjonalne i jednocześnie dekoracyjne przedmioty. Dzięki Bramex mogę ich zamawiać, ile tylko chcę. Mam już ładnie wyglądającą skrzynkę na listy, kilka lamp i zestaw mebli ogrodowych. Widać, że pracownicy firmy znają się na kowalstwie artystycznym.
B
Bogusss
Jestem zadowolony i polecam usługi Bramex, bo dzięki nim moja posesja jest odpowiednio zabezpieczona. Zamówiłem u nich nowoczesne ogrodzenie z bramą przesuwną i furtką, a do tego różne akcesoria. Można do nich zaliczyć napęd do bramy, domofon i skrzynkę na listy. Wszystko przywieźli i zamontowali w terminie. Koszt okazał się lepszy, niż życzyła sobie konkurencja.