Aqua wiert instalacje Rafał Jurczyk

Studnie głębinowe, czyszczenie studni, przyłącza wody - profesjonalne usługi

Budowa i eksploatacja rurociągów
ul. Akacjowa 7, 38-420 Korczyna podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Aqua wiert instalacje Rafał Jurczyk

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Aqua Wiert zajmuje się zakładaniem studni głębinowych, czyszczeniem studni kopanych , filtracją i uzdatnianiem wody. W ofercie firmy znajdą Państwo także usługi dotyczące instalacji sanitarnych, wodno-kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Korczyna, na terenie województwa podkarpackiego. Przedsiębiorstwem zarządza Rafał Jurczyk.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług w zakresie profesjonalnego i kompleksowego wykonywania studni głębinowych, instalacji sanitarnych oraz filtracji i uzdatniania wody. Zatrudniona kadra pracownicza jest odpowiednio doświadczona i wykwalifikowana. Wszystkie realizowane zadania wykonujemy terminowo i z należytą starannością.

Zakres usług:
- studnie głębinowe
- czyszczenie studni kopanych
- dezynfekcja studni
- podłączenie studni głębinowej
- filtracja wody
- uzdatnianie wody
- instalacje wodno-kanalizacyjne
- instalacje centralnego ogrzewania
- odnawialne źródła energii

Metoda, którą wykorzystujemy do wykonywania studni głębinowych to metoda wiertnicza z wykorzystaniem technologii płuczkowej.

Studnie głębinowe wykonujemy metodą wiertniczą z wykorzystaniem technologii płuczkowej. Montujemy wiertnicę na przyczepkę samochodową. Dzięki temu, że jest mała, możliwy jest wjazd w każde miejsce. Wykonywane przez nas wiercenie odbywa się za pomocą świdra o średnicy 216 mm. Rury używane do naszej pracy posiadają atesty.

Studnię poddajemy również zabiegowi oczyszczania.

Wszelkie koszty za wykonywane usługi ustalane są indywidualnie.

Aby móc zacząć korzystać z własnego ujęcia wody pitnej, musimy podłączyć studnię z budynkiem oraz wybudować instalację hydroforową, która będzie zasilała gospodarstwo w wodę.

W zakres instalacji hydroforowej wchodzi: wykonanie przyłącza studni z budynkiem, dobór pompy głębinowej, dobór naczynia przeponowego i wykonanie instalacji hydraulicznej oraz elektrycznej.

Do naszych zadań należy również wykonywanie instalacji centralnego ogrzewania. Nieodłącznym elementem instalacji centralnego ogrzewania jest kocioł, który ją zasila, a także steruje całym obiegiem.

Zapraszamy na www.aquawiertinstalacje.pl

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń