Dariusz Zając Stalmar-Bramy

Balustrady i poręcze na wymiar

Schody
38-440 Lubatówka 91c podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
Może cię zainteresować
Dariusz Zając Stalmar-Bramy

Informacje

Opis działalności
Stalmar-Bramy to firma, która prowadzona jest od 2020 roku przez Dariusza Zająca. Siedziba działalności znajduje się w Lubatówce, na terenie województwa podkarpackiego. Specjalnością zakładu balustrady.
Produkty i usługi
Stalmar-Bramy to najlepszy specjalista w dziedzinie produkcji balustrad, które są konstrukcyjnym elementem każdego balkonu, tarasu, czy schodów. Balustrada pełni funkcję ochrony przed upadkiem, a dodatkowo dodaje konstrukcjom świetnych walorów estetycznych. Asortyment obejmuje szeroki wybór produktów, dostępnych w bogatej gamie kolorystycznej i wzorniczej. Do produkcji używa się najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu są one solidne i można je użytkować przez wiele lat. Wśród dostępnych balustrad można wyróżnić balustrady betonowe, drewniane, stalowe, kute, kamienne oraz szklane. W ofercie dodatkowo znaleźć można również między innymi:

- poręcze,
- ogrodzenia metalowe,
- ogrodzenia stalowe,
- bramy metalowe,
- bramy garażowe.

Wszystkie produkty robione są na specjalne zamówienie Klienta. Kadra pracownicza składa się ze świetnych fachowców, którzy dokładają wszelkich starań, aby spełnić nawet najmniejsze oczekiwania interesanta. Do każdego zlecenia firma podchodzi profesjonalnie i z głębokim zaangażowaniem. Usługi realizowane są w świetnej cenie i zgodnie z ustalonym terminem. Oferta kierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i większych przedsiębiorstw.

W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
krasnostawski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń