Mateusz Biały Piaskowanie Mobilne

Usługi piaskowania - mobilne, precyzyjnie i w korzystnych cenach!

Czyszczenie strumieniowo-ścierne
ul. Dworska 16, 38-451 Równe podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Mateusz Biały Piaskowanie Mobilne

Informacje

Opis działalności
Mateusz Biały Piaskowanie Mobilne to firma zlokalizowana w Równem, na obszarze powiatu krośnieńskiego. Zajmujemy się piaskowaniem oraz malowaniem proszkowym metali.
Produkty i usługi
Prowadzona przez nas działalność skupia się na wszelkich usługach z zakresu piaskowania. Podejmujemy się przeprowadzania prac piaskarskich zarówno przy felgach samochodowych, jak i dużych konstrukcjach stalowych. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych i podejmujemy się nawet takich zleceń, przy których wszyscy inni odmawiają.

Nasza oferta to między innymi:

- piaskowanie metali,
- piaskowanie felg,
- piaskowanie konstrukcji stalowych,
- piaskowanie ram rowerowych.

Ponadto zajmujemy się także piaskowaniem metali ze stali nierdzewnej oraz piaskujemy ogrodzenia i balustrady. Podejmujemy się piaskowania maszyn oraz ich poszczególnych części. Zajmujemy się także czyszczeniem powierzchni metalowych oraz piaskujemy obudowy skrzyni biegów. Przyjmujemy również zlecenia związane z malowaniem proszkowym metali.

Dodatkowo proponujemy także piaskowanie metali przed obróbką termiczną. Wszystkie nasze prace wykonujemy przy pomocy nowoczesnego sprzętu, który nie tylko wpływa dodatnio na precyzje naszych prac, ale też w znacznym stopniu przyspiesza proces. Nasza usługa jest mobilna, w związku z czym dojeżdżamy w każde wskazane przez klienta miejsce.

Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
podkarpackie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń