Firma Usługowa Józef Uliasz

Wiercenie studni głębinowych, studnie wiercone. STUDNIE OD A DO Z !

Studnie
ul. Kościelna 63, 38-430 Rogi podkarpackie
(2 opinie) napisz opinię
Firma Usługowa Józef Uliasz

Informacje

O nas
Nasza firma, z siedzibą w miejscowości Rogi tuż obok Krosna, od wielu lat oferuje usługi związane ze studniami głębinowymi, pompami ciepła czy też wierconymi badaniami geologicznymi. Naszą specjalizacją są studnie wiercone, studnie głębinowe czy też wspomniane pompy ciepła. Dokonujemy też między innymi odwiertów geologicznych, czy odbudowy studni.Jesteśmy firmą profesjonalną, doświadczoną i zbierającą dobre opinie od Klientów. Do każdego z nich podchodzimy indywidualnie. Korzystamy przy tym z najnowszych rozwiązań technologicznych, zapewniających nam oraz naszym Klientom usługi z zakresu studni głębinowych, odwiertów czy wierconych badań geologicznych.

Jak już wspomnieliśmy, oferujemy studnie głębinowe i odwierty, wykonywane w sposób nowatorski, jednocześnie korzystający z naszego doświadczenia, tak długo zdobywanego na rynku pracy. Dlatego też w naszych szeregach znajdziecie tylko dobrze wykształcony personel, który na swojej pracy związanej ze studniami głębinowymi i odwiertami zna się jak nikt inny. Warto nam zaufać, bo cechuje nas zarówno profesjonalizm, jak i konkurencyjna cena dla każdego Klienta.
Opis działalności
Specjaliści od studni - studnie to nasza pasja! Wykonujemy m.in. studnie głębinowe, odwierty czy wiercone badania geologiczne. Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem w dziedzinie budowy studni. Zaufało na wiele rodzin i wiele firm. Sprawdź i TY! Wiercenie studni głębinowych, studnie wiercone.
Produkty i usługi
Firma usługowa Józef Uliasz to przedsiębiorstwo świadczące usługi z zakresu wiercenia studni głębinowych. Oferujemy kompleksowe prace, zaczynając od przygotowania terenu i podłoża pod studnie i pompy ciepła. Wykonujemy również prace związane z wierconymi badaniami geologicznymi. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które pozwala nam na fachową obsługę każdego klienta, do którego podchodzimy w sposób indywidualny oraz w pełni profesjonalny. Długa obecność na rynku to powód do dumy, nie oznacza to jednak, że jesteśmy zamknięci na wpływ technologiczny na naszą branżę. Cały czas obserwujemy nowinki i testujemy nowatorskie metody. Korzystamy z najnowocześniejszych technologii, dzięki czemu cały czas się rozwijamy, a nasze prace są terminowe i wykonywane przez kompetentnych pracowników.

Nasza oferta obejmuje wiele usług. Jedną z nich są studnie wiercone, które dostarczają czystą wodę do gospodarstw domowych. Jak wiadomo jest ona niezbędna do życia, a co za tym idzie, posiadanie własnej studni jest inwestycją, która pozwala zaoszczędzić pieniądze. Warto nawiązać z nami współpracę, gdyż posiadamy wiedzę i doświadczenie w doborze odpowiedniego rodzaju studni do gruntu, na którym ma ona powstać. Ponadto tworzymy obudowy do studni, tak, żeby był trwałe i służyły wiele lat. Prowadzimy również roboty wiertnicze oraz odwierty i wiercone badania geologiczne. Ponadto zajmujemy się wytyczaniem radiestezyjnym, jest to dziedzina dotycząca promieniowania. Wiercimy również, montujemy i instalujemy pompy głębinowe wraz z instalacją hydrauliczno – elektryczną.

Nasza siedziba znajduje się w województwie podkarpackim w miejscowości Rogi przy ulicy Kościelnej 63. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 512 089 449 lub pod adresem email studnie.wiercona@op.pl.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
podkarpackie, małopolskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
H
Hraqia
Zakładali u nas pompy ciepła. Spisali się na medal.
F
Fazevelo
Wiercenie studni mają w małym paluszku. Ta firma to wysokiej klasy specjaliści. Zlecenia są realizowane sprawnie i nie ma żadnych problemów. Gorąco polecam.

Słowa kluczowe

woda,