Józef Uliasz Firma usługowa

Wiercenie studni głębinowych, studnie wiercone. STUDNIE OD A DO Z!

Studnie
ul. Kościelna 63, 38-430 Rogi, woj. podkarpackie
(18 opinii) napisz opinię
Józef Uliasz Firma usługowa
ul. Kościelna 63, 38-430 Rogi, woj. podkarpackie
NIP
6841586467
Telefon
Józef Uliasz Firma usługowa

Informacje

O nas
Nasza firma, z siedzibą w miejscowości Rogi tuż obok Krosna, od wielu lat oferuje usługi związane ze studniami głębinowymi, pompami ciepła czy też wierconymi badaniami geologicznymi. Naszą specjalizacją są studnie wiercone, studnie głębinowe czy też wspomniane pompy ciepła. Dokonujemy też między innymi odwiertów geologicznych, czy odbudowy studni.Jesteśmy firmą profesjonalną, doświadczoną i zbierającą dobre opinie od Klientów. Do każdego z nich podchodzimy indywidualnie. Korzystamy przy tym z najnowszych rozwiązań technologicznych, zapewniających nam oraz naszym Klientom usługi z zakresu studni głębinowych, odwiertów czy wierconych badań geologicznych.

Jak już wspomnieliśmy, oferujemy studnie głębinowe i odwierty, wykonywane w sposób nowatorski, jednocześnie korzystający z naszego doświadczenia, tak długo zdobywanego na rynku pracy. Dlatego też w naszych szeregach znajdziecie tylko dobrze wykształcony personel, który na swojej pracy związanej ze studniami głębinowymi i odwiertami zna się jak nikt inny. Warto nam zaufać, bo cechuje nas zarówno profesjonalizm, jak i konkurencyjna cena dla każdego Klienta.
Opis działalności firmy Józef Uliasz Firma usługowa w Rogi
Prowadzimy firmę, której właścicielem jest Józef Uliasz. Zajmujemy się przede wszystkim świadczeniem usług studniarskich. Posiadamy długoletnie doświadczenie w branży, przez co zaufało nam wiele klientów. Nasza siedziba znajduje się w Rogach, na Podkarpaciu.
Produkty i usługi
Świadczymy usługi z zakresu wiercenia studni głębinowych. Oferujemy kompleksowe prace, zaczynając od przygotowania terenu i podłoża pod studnie i pompy ciepła. Wykonujemy również prace związane z wierconymi badaniami geologicznymi. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które pozwala nam na fachową obsługę każdego klienta.

Długa obecność na rynku to powód do dumy. Nie oznacza to jednak, że jesteśmy zamknięci na wpływ technologiczny na naszą branżę. Cały czas obserwujemy nowinki i testujemy nowatorskie metody. Korzystamy z najnowocześniejszych technologii, dzięki czemu cały czas się rozwijamy, a nasze prace są terminowe i wykonywane przez kompetentnych pracowników.

Nasza oferta obejmuje wiele usług. Jedną z nich są studnie wiercone, które dostarczają czystą wodę do gospodarstw domowych. Jak wiadomo jest ona niezbędna do życia, a co za tym idzie, posiadanie własnej studni jest inwestycją, która pozwala zaoszczędzić pieniądze.

Posiadamy wiedzę i doświadczenie w doborze odpowiedniego rodzaju studni do gruntu, na którym ma ona powstać. Ponadto tworzymy obudowy do studni, tak, żeby był trwałe i służyły wiele lat. Prowadzimy również roboty wiertnicze oraz odwierty i wiercone badania geologiczne.

Co więcej, zajmujemy się wytyczaniem radiestezyjnym, jest to dziedzina dotycząca promieniowania. Wiercimy również, montujemy i instalujemy pompy głębinowe wraz z instalacją hydrauliczno – elektryczną.

Nasza siedziba znajduje się w województwie podkarpackim w miejscowości Rogi przy ulicy Kościelnej 63.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 512 089 449 lub pod adresem email studnie.wiercona@op.pl.
Zasięg działania
Firma Józef Uliasz Firma usługowa z lokalizacji: Rogi świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie, małopolskie, podkarpackie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(18 opinii) napisz opinię
A
Artur
Rzetelna realizacja zleconego odwiertu. Jest to zdecydowanie najlepsza firma tego rodzaju, z którą współpracowałem.
J
Janusz
Firma jest sprawdzonym wyborem, gdy chcesz mieć sprawnie i solidnie wybudowaną studnię przy domu. Rzetelny wykonawca, polecam!
K
Kazik
Firma w terminie wykonała prace związane z wykonaniem studni głębinowej.
M
Mamboman349
Zaufana firma od wiercenia studni głębinowych, nie zawiodła mnie.
R
Rysiu_reks
Profesjonalnie wykonany odwiert pod studnię i sprawnie zamontowana pompa głębinowa.
I
Ijania
Rzetelne wykonanie odwiertu pod pompę ciepła. Pomogli również w montażu samego urządzenia.
R
Remigiusz
Firma Pana Józefa wykonywała dla mnie studnię ogrodową. Wszystko poszło zgodnie z planem.
M
Mateusz
Sprawdzona firma od budowy studni głębinowych. Precyzyjnie i sprawnie wykonany odwiert, pełen profesjonalizm.
T
Toco_loco
Jak szukasz solidnej firmy zajmującej się rekonstrukcją studni, możesz już przestać :) Tutaj będą wiedzieć jak Ci pomóc.
L
Luki_557
Jeżeli chodzi o studnie, nie mają sobie równych. Polecam!
O
Olo_zej
Nasz firma zleciła im wykonanie studni głębinowej. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ich pracy.
D
Djihec
Polecam firmę Józefa Uliasza. Znają się na rzeczy.
H
Hraqia
Zakładali u nas pompy ciepła. Spisali się na medal.
F
Fazevelo
Wiercenie studni mają w małym paluszku. Ta firma to wysokiej klasy specjaliści. Zlecenia są realizowane sprawnie i nie ma żadnych problemów. Gorąco polecam.
B
Bron
Dziękuje ekipie za szybkie i fachowe wykonanie zlecenia.
R
Rufi
Dobra, profesjonalna firma. Gorąco polecam.
W
Wojciech
Wywiercone i jest woda. Firma się spisała.
Z
zadowolony
Skorzystałem i polecam!