Gregor Garage Grzegorz Garbacik

Zadbamy o Twoje auto

Kosmetyki samochodowe
ul. Łukasiewicza 28, 38-457 Zręcin podkarpackie
(6 opinii) napisz opinię
Gregor Garage Grzegorz Garbacik
ul. Łukasiewicza 28, 38-457 Zręcin podkarpackie
Telefon
Gregor Garage Grzegorz Garbacik

Informacje

Opis działalności firmy Gregor Garage Grzegorz Garbacik w Zręcin
Gregor Garage to firma, której właścicielem jest Grzegorz Garbacik. Siedziba naszej działalności zlokalizowana jest w Zręcinie, na terenie województwa podkarpackiego. Działamy na rynku od 2018 roku, jednak nasze doświadczenie jest o wiele dłuższe.
Produkty i usługi
Warsztat samochodowy Gregor Garage założyliśmy głównie z myślą o Klientach, którzy chcą zadbać o wygląd swojego pojazdu, zarówno jeśli chodzi o karoserię, jak i o wnętrze samochodu. W naszej ofercie znajduje się szereg usług, które pozwolą odświeżyć i zabezpieczyć lakier, a także całkowicie usunąć wszelki brud, czy sierść zwierzęcą z tapicerki i dywaników samochodowych.

W naszej ofercie znajduje się:
- pranie tapicerki samochodowej,
- woskowanie lakieru,
- nakładanie powłok ceramicznych,
- korekta lakieru (usuwanie rys i skaz oraz zmatowienia),
- dekontaminacja lakieru,
- renowacja reflektorów,
- pranie i czyszczenie dywanów
- pranie dywanów typu Shaggy,
- pranie tapicerki meblowej,
- czyszczenie wykładzin.

Dekontaminacja lakieru to usługa, która polega na usunięciu smoły, asfaltu, czy różnego rodzaju osadów metalicznych, jakie pojawiły się na lakierze. Używamy do tego specjalistycznej glinki.

Poza tym oferujemy wykonanie tak zwanej niewidzialnej wycieraczki. Przy pomocy specjalnego preparatu zaaplikowanego na szybę samochodu, woda deszczowa spływa o wiele łatwiej i szybciej oraz nie powoduje dużych zacieków.

Podczas renowacji reflektorów zajmujemy się wypolerowaniem zmatowiałych kloszy. Reflektory zapewniają lepszą widoczność na drodze, więc bardzo ważne jest, aby działały na najwyższym poziomie.

Powłoki ceramiczne, które stosujemy podczas renowacji samochodów, wpływają na powierzchnię lakieru. Są odporne na substancje chemiczne i chronią lakier przed korozją, solą, czy uszkodzeniami mechanicznymi. Poza tym sprawiają, że lakier odznacza się bardzo wysokim połyskiem. Sama powłoka przedłuża żywotność lakieru i jest trwała przez minimum 3 lata.

Uzupełnieniem naszej oferty jest:
- ozonowanie samochodu (usuwanie brzydkich zapachów, bakterii i wirusów),
- serwis klimatyzacji,
- odgrzybianie klimatyzacji.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu - warsztat Gregor Garage w Zręcinie.
Zasięg działania
Firma Gregor Garage Grzegorz Garbacik z lokalizacji: Zręcin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
krośnieński

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
D
Dawid
Szczególnie jestem zadowolony z tej powłoki, którą nałożyli mi na lakier. Dzięki niej samochód jest odporny na różne uszkodzenia mechaniczne. Mam już kilka miesięcy tę powłokę i widzę, że lakier świetnie się trzyma.
F
Filip
Byłem tutaj na oczyszczaniu i woskowaniu lakieru. Usługa wykonana bardzo szczegółowo i precyzyjnie. Nie mam żadnych obiekcji. Polecam, bo uważam, że przykładają się do każdej pracy. Lakier wygląda doskonale.
W
Wiktoria
Super wykonana usługa. Lakier wygląda doskonale i lśni. Również tapicerka i dywaniki są idealnie czyste. Polecam.
K
Kamila
Wykonali generalne porządki w moim samochodzie. Ślady sierści i wszystkie zabrudzenia na tylnych siedzeniach, gdzie siedzą zawsze dzieciaki, zniknęły. Poza tym lakier też świetnie się prezentuje. Daję 5/5!
A
Andrzejek_chrzano
Serdecznie polecam usługę Pana Grzegorza. Ten człowiek zna się na autach, jest pasjonatem i pracuje tylko na remontowanych preparatach. Lakier w moim samochodzie wygląda jak nowy. Usunięto zmatowienie i drobne odpryski. Mam też powłokę chroniącą lakier i bardzo ją sobie chwalę, bo zimą samochód jest mocno narażony na sól i odpryski, ale z lakierem, póki co, nic się nie dzieje.
J
Jarek
Jestem ich stałym i zadowolonym Klientem. Byłem tutaj na czyszczeniu reflektorów. Byłem w szoku, że da się je jeszcze tak doczyścić. Od razu umówiłem się także na renowację lakieru. Moje BMW lśniło i widać było, że połysk lakieru naprawdę jest głęboki. Co ważne, od wykonania usługi minęły już prawie 3 miesiące, a auto nadal wygląda, jakby dopiero co je czyszczono.