Wiklinowe Cuda

Wyroby wiklinowe i bambusowe
37-312 Łętownia 302 podkarpackie
(4 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

Informacje

Wiklinowe Cuda działa w branży Wyroby wiklinowe i bambusowe. Siedziba firmy znajduje się w województwie podkarpackim w miejscowości Łętownia.
Pracownicy Wiklinowe Cuda udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: krzysztof.kolano@gmail.com lub telefon: 783 753...
Możesz osobiście odwiedzić siedzibę Wiklinowe Cuda. Chcąc do niej dotrzeć kieruj się pod adres:37-312 Łętownia 302.
Korzystając z nawigacji GPS możesz posłużyć się współrzędnymi geograficznymi firmy: 50.32466N, 22.23319E. [kopiuj]
Przedsiębiorstwa operujące w branży w większości oferują:
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Wiklinowe Cuda.

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
M
Marzena
PRZESTRZEGAM!!! Nie kupujcie u KRZYSZTOFA KOLANO, to oszukiwanie ludzi, przywłaszczanie ich pieniędzy, nie realizuje zamówień, brak informacji jakiejkolwiek, boi się odbierać telefon. To nie wiklinowe cuda firma oferuje, a raczej właściciel to cud(o) sam w sobie,gratulacje,że ma pan sumienie dorabiać się na ludziach uczciwie pracujących i zarabiających. Mam nadzieję, że karma kiedyś wróci. Zawiadamiam prokuraturę.
M
Milena
UWAGA!!! PŁATNOŚĆ PRZYJĘTA A ZAMÓWIENIE NIE ZREALIZOWANE
M
W
Milena Woźniakowska
Firma przyjmuje płatności I nie realizuje zamówień! Zwykłe oszustwo! 2 tygodnie czekam na przesyłkę A właściciel Krzysztof Kolano nie odbiera tel, nie chce podać nr przesyłki ani zwrócić pieniędzy.
K
K.kk
Nie wysłali i koszyczka
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.