Fhu Partyka Parkiet - Tomasz Partyka

Usługi parkieciarskie i zakładanie drewnianych podłóg na najwyższym poziomie

Usługi posadzkarskie
ul. Konopnickiej 20b, 37-300 Leżajsk podkarpackie
(3 reviews) napisz opinię
Fhu Partyka Parkiet - Tomasz Partyka
ul. Konopnickiej 20b, 37-300 Leżajsk podkarpackie
Telefon
Fhu Partyka Parkiet - Tomasz Partyka

Informacje

Opis działalności firmy Fhu Partyka Parkiet - Tomasz Partyka w Leżajsk
Fhu Partyka Parkiet to firma założona przez Tomasz Partykę. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Leżajsk, na terenie województwa podkarpackiego.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności firmy jest układanie podłóg. Należy podkreślić, że to bardzo odpowiedzialna praca. Źle założone panele skutkują tym, że szybko ulegają zniszczeniu. Z tego względu w firmie zatrudniani są profesjonaliści, którzy swoje zadania wykonują na najwyższym poziomie. W ofercie znajduje się:

- układanie podłóg,
- montaż listew przypodłogowych,
- renowacje sal gimnastycznych,
- zakładanie podłóg drewnianych.

Firma proponuje też usługi parkieciarskie. Wśród nich wyróżnić można cyklinowanie bezpyłowe, które ma za zadanie zabezpieczyć drewnianą powierzchnię na kolejne długie lata. Poza tym spośród usług parkieciarskich wymienić należy lakierowanie oraz montaż listew i cokołów. Pracownicy zajmują się także polerowaniem oraz renowacją sal gimnastycznych. Firma posiada również panele podłogowe LVT, listwy dollken oraz listwy cubu flex. Ponadto w sprzedaży dostępne są materiały takie jak:

- środki do konserwacji i pielęgnacji podłóg,
- podłogi,
- parkiety,
- listwy,
- grunty,
- kleje,
- lakiery.

Wszystkich zainteresowanych Fhu Partyka Parkiet zaprasza do skorzystania z oferty oraz do kontaktu.
Zasięg działania
Firma Fhu Partyka Parkiet - Tomasz Partyka z lokalizacji: Leżajsk świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie, małopolskie, podkarpackie

Opinie

(3 reviews) napisz opinię
K
Karol
Pracują tutaj bardzo kompetentni ludzie. Założyli w moim domu drewniane podłogi oraz doradzili jakich środków czyszczących mogę użyć. Cieszę się, że trafiłem właśnie tu, ponieważ wcześniej miałem niemiłe doświadczenia. Polecam!
J
Janusz
Bardzo wysoka jakość wykonywanych prac. Panowie odpowiedzieli na wszystkie moje pytania. Ze wszystkich prac wywiązali się zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Jestem zadowolony i z czystym sumieniem polecam tę firmę.
M
Maciej
Szczerze polecam tę firmę. To profesjonaliści, którzy doskonale znają się na wykonywanych zadaniach. Skorzystałem z ich usług już jakiś czas temu. Założyli mi piękny parkiet w salonie, który wygląda fenomenalnie. Polecam!