Warsztat samochodowy - Wulkanizacja Old Cars Kewin Wylaź

Naprawa pojazdów

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
37-311 Wola Zarczycka 19 podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Warsztat samochodowy - Wulkanizacja Old Cars Kewin Wylaź
37-311 Wola Zarczycka 19 podkarpackie
NIP
8161715748
Telefon
Warsztat samochodowy - Wulkanizacja Old Cars Kewin Wylaź

Informacje

Opis działalności firmy Warsztat samochodowy - Wulkanizacja Old Cars Kewin Wylaź w Wola Zarczycka
Warsztat samochodowy - Wulkanizacja Old Cars Kewin Wylaź istnieje na rynku od 2023 roku i działa w branży stacje obsługi i warsztaty samochodowe. Dzięki naszemu doświadczeniu mają Państwo gwarancję, że perfekcyjnie wykonamy powierzone nam zadania. Obszar naszego działania obejmuje województwo podkarpackie, a siedziba naszej firmy mieści się w mieście Wola Zarczycka. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Pozostajemy do Państwa dyspozycji.
Produkty i usługi
Prowadzimy profesjonalny warsztat samochodowy, w którym zajmujemy się naprawą pojazdów osobowych różnych marek. Specjalizujemy się między innymi w diagnostyce, naprawach mechanicznych i wulkanizacji. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych mechaników i techników, ponieważ chcemy zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie.

Czołową pozycję w ofercie zajmują naprawy mechaniczne pojazdów. Wykonujemy różne usługi, których celem jest nie tylko naprawa, ale i konserwacja poszczególnych elementów samochodu, takich jak silnik, skrzynia biegów, zawieszenie czy układ hamulcowy. Dokonujemy rzetelnej diagnostyki usterek, wymieniamy uszkodzone części i przeprowadzamy niezbędne regulacje.

Oferujemy:

- naprawę zawieszenia i silników,
- wymianę części eksploatacyjnych,
- wymianę układów hamulcowych,
- wymianę sprzęgła,
- wymianę płynów w samochodzie,
- remontowanie samochodów osobowych.

Proponujemy również wymianę opon na nowe. To bardzo ważna kwestia, zwłaszcza jeśli chodzi o bezpieczeństwo jazdy i płynność prowadzenia pojazdu. W naszym warsztacie nie tylko wymienimy ogumienie, ale sprawdzimy też ciśnienie w oponach i wyważymy koła.

Serdecznie zapraszamy!
Zasięg działania
Firma Warsztat samochodowy - Wulkanizacja Old Cars Kewin Wylaź z lokalizacji: Wola Zarczycka świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
leżajski

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń