She and He Salon Fryzjerski Daria Wąchocka

Usługi fryzjerskie w szerokim zakresie

Fryzjerzy i salony fryzjerskie
38-604 Średnia Wieś 183, woj. podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
She and He Salon Fryzjerski Daria Wąchocka
38-604 Średnia Wieś 183, woj. podkarpackie
NIP
6881298800
Telefon
She and He Salon Fryzjerski Daria Wąchocka

Informacje

Opis działalności firmy She and He Salon Fryzjerski Daria Wąchocka w Średnia Wieś
Założony w 2014 roku salon fryzjerski She and He, zlokalizowany w Lesku, pod kierownictwem Darii Wąchockiej, zapewnia najwyższej jakości usługi fryzjerskie zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Klienci mogą liczyć u nas nie tylko na przyjazną atmosferę, ale przede wszystkim rzetelność i profesjonalizm, bo wiemy, jak ważna jest idealna fryzura dla naszych klientów.
Produkty i usługi
Zaufaj nam, jeśli chodzi o strzyżenie, modelowanie, pielęgnację włosów, a także awangardowe techniki koloryzacji. Doświadczony zespół jest gotowy, aby pomóc w wyborze idealnej fryzury oraz doradzić w kwestiach pielęgnacji włosów. Oferujemy również zabiegi regenerujące włosy dostosowane do specyficznych potrzeb Twoich kosmyków.

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie regeneracji włosów, oferując takie zabiegi jak prostowanie keratynowe, zabiegi lumines i nawilżające ampułki, dobrane indywidualnie dla każdego klienta. Dodatkowo świadczymy usługi henny i regulacji brwi i rzęs.

Ponieważ cenimy kreatywność w fryzjerstwie, proponujemy także kompleksowe metamorfozy, podczas których doradzimy Ci, jak wybrać kolor i rodzaj strzyżenia zgodnie z najnowszymi trendami mody. Wszyscy nasi klienci są traktowani indywidualnie i z pełnym zrozumieniem ich potrzeb.

Regularnie uczestniczymy w szkoleniach, aby stale podnosić nasze umiejętności. Wykorzystujemy tylko kosmetyki najlepszej jakości i najnowsze sprzęty fryzjerskie.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia salonu fryzjerskiego She And He, gdzie Twoje włosy zawsze będą naszym priorytetem.
Zasięg działania
Firma She and He Salon Fryzjerski Daria Wąchocka z lokalizacji: Średnia Wieś świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
podkarpackie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń