Mbud Usługi Ogólnobudowlane

Budowa domów jednorodzinnych

Budowa i wykończenia pod klucz
38-623 Uherce Mineralne 291 podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
669 535 943
Mbud Usługi Ogólnobudowlane

Informacje

Opis działalności
Maciej Mamrowicz prowadzi firmę budowlaną od 2016 roku. Jej siedziba znajduje się w Uhercach Mineralnych, w powiecie leskim, w województwie podkarpackim. Prace są wykonywane najczęściej na zlecenie osób fizycznych.
Produkty i usługi
Firma Macieja Mamrowicza od początku działalności skupia się na budownictwie mieszkalnym. Oferuje klientom budowanie domów jednorodzinnych w stanie surowym. Roboty doprowadzone są do takiego etapu, że można rozpoczynać prace wykończeniowe. Przedsiębiorstwo zapewnia w ramach usług budowlanych indywidualne podejście do każdego zlecenia i stosowanie rozwiązań zaakceptowanych przez zamawiającego. W trakcie prac mogą zostać użyte różne rodzaje cegieł, materiałów ociepleniowych, farb oraz pokryć dachowych. Oferta samych prac obejmuje:
-przygotowanie terenu pod budowę
-murowanie ścian
-ocieplanie ścian
-prace elewacyjne
-usługi dekarskie

Firma montuje konstrukcje dachowe oraz kładzie na nich wytrzymałe i estetyczne pokrycia, np. dachówki i blachodachówki.

Poza wymienionymi usługami realizowane są też prace ziemne. Firma dysponuje ciężkim sprzętem, takimi jak koparkoładowarka. Można nią nie tylko niwelować teren i wykonywać wykopy pod fundamenty, ale również kopać stawy i mniejszeoczka wodne.

Wymienione informacje dotyczące usług wykonywanych przez firmę Macieja Mamrowicza to nie wszystko czego można się dowiedzieć. By uzyskać więcej najlepiej zadzwonić pod podany numer telefonu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń