ANDRZEJ BODZAN Pracownia Usług i Kultywowania Tradycyjnych Technik Rzemiosła Artystycznego w Drewnie w Panoramie Firm

ANDRZEJ BODZAN Pracownia Usług i Kultywowania Tradycyjnych Technik Rzemiosła Artystycznego w Drewnie


Informacje

Opis działalności

Naszym mottem jest: "wykonamy dla Państwa wszystko to co wyobraźnia i grawitacja jest w stanie wytrzymać".

O nas

MEBLE NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE – WETLINA
MEBLE NA WYMIAR TWORZONE Z BIESZCZADZKIEGO DREWNA
W naszej pracowni tworzymy meble na zamówienie indywidualne dla klientów z całej Polski. W pracy stosujemy sprawdzone, tradycyjne metody. Zajmujemy się nietypową stolarką – okienną jak i drzwiową. Pracownia jest na rynku od 1997 roku. Nad całym procesem tworzenia mebli czuwa niewielki, ale prężny zespół.

Nasze logo to kwintesencja tego, czym się zajmujemy. Znajdziecie tam połączenie natury ekologii i łagodnych łuków – zawarta jest tam cała specyfika łemkowszczyzny krainy, w której żyjemy.

Sami przygotowujemy materiał, z którego następnie tworzymy nasze wyroby. Drewno pochodzi z samego serca Bieszczad – rejonu z niesamowicie czystym powietrzem. Wytwarzamy meble na zamówieniezarówno z drewna liściastego jak i iglastego. Ze szczególnym upodobaniem stosujemy w obrębie jednej aranżacji różnorodne gatunki drewna.

Jesteśmy pasjonatami naszych działań. W pracy wykorzystujemy przede wszystkim z umiejętności właściwego zagospodarowania przestrzeni oraz dopasowania aranżacji do specyfiki lokalu, ponieważ meble powstające w naszej pracowni robione są zawsze pod konkretnego odbiorcę i specyficzny niemalże dowolny wymiar zgodnie z naszym mottem...

"wykonamy dla Państwa wszystko to co wyobraźnia i grawitacja jest w stanie wytrzymać"

Marki i specjalizacje

Produkty i usługi

MEBLE NA ZAMÓWIENIE DLA KLIENTÓW Z PODKARPACIA

Nasze meble potwierdzają to, że wszystko można zrobić z drewna. Wykorzystujemy w pracy wszystkie naturalne cechy drewna litego. Każda naturalna linia i łagodny kształt znajduje odzwierciedlenie w naszych wyrobach. Tworzone w pracowni meble są nawiązaniem do natury Bieszczad. Z bieszczadzkiego drewna wydobywamy wszystko, co najlepsze.

Tworzymy meble na wymiar z drewna szczotkowanego, czy jak inni mawiają postarzanego.

Drewno jest "żywym" materiałem dla tego praca w nim wymaga stałego podejmowania odpowiednich rozwiązań. W pracy nawiązujemy zawsze do tradycji rękodzieła stosując sprawdzone i uznane techniki obróbki i wykończenia drewna. Jednymi z nich są połączenia na pióro – wpust, połączenia czopowe, czy na tak zwany jaskółczy ogon.

NOWOCZESNY WARSZTAT
Do tworzenia mebli na zamówienie wykorzystujemy własne urządzenia suszarnicze. Dzięki temu całość procesu przygotowawczego odbywa się na miejscu i to przy zastosowaniu najnowszych zdobyczy techniki. Posiadamy świetnie urządzony warsztat z nowoczesnymi maszynami.

Suszenie sterowane jest dzięki specjalistycznemu programowi komputerowemu. Steruje on suszeniem optymalizując przy tym wszystkie parametry w zależności od rodzaju drewna. Całodobowy monitoring pozwala na podgląd i nadzór nad procesem z niemalże dowolnego miejsca na świecie.

Oferujemy elastyczność w doborze materiałów wykończeniowych. Do wykańczania powierzchni stosujemy zarówno wosk, olej, bejce, lakiery i systemy wielowarstwowego zabezpieczenia powierzchni przy pomocy natrysku hydrodynamicznego (okna i drzwi).

Zapraszamy do naszej pracowni!


MEBLE NA WYMIAR TWORZONE W NASZEJ PRACOWNI :
okna,
drzwi,
okiennice,
biblioteki,
dziecięce,
garderoby,
sypialnie,
łóżka,
komody,
salony,
krzesła,
regały,
stoły,
inne,
kuchnie,
łazienki,
ogrody,
inne.
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
38-608 Wetlina 80, woj. podkarpackie

Załączniki