Domplast Łeska M.

Sprzedaż i montaż stolarki okiennej

Okna
ul. Handlowa 14, 37-600 Lubaczów podkarpackie
Poniedziałek 08:30 - 16:30
Wtorek 08:30 - 16:30
Środa 08:30 - 16:30
Czwartek 08:30 - 16:30
Piątek 08:30 - 16:30
Sobota 08:30 - 13:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Domplast Łeska M.
ul. Handlowa 14, 37-600 Lubaczów podkarpackie
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Domplast Łeska M.

Informacje

Opis działalności firmy Domplast Łeska M. w Lubaczów
Domplast prowadzony przez Marię Łeskę powstał w Lubaczowie, w województwie podkarpackim. Firma zajmuje się stolarką okienną. Założycielka zaprasza do przeczytania oferty.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności jest stolarka budowlana, ze szczególnym uwzględnieniem stolarki okiennej. Domplast specjalizuje się w sprzedaży okien, drzwi i bram garażowych. Działa w tym zakresie już od 2002 roku.

W ofercie znajduje się szeroki wybór produktów, dostępnych w bogatej gamie kolorystycznej i wzorniczej. Wyroby zostały wykonane z najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu są trwałe i starczają na długie lata. Asortyment obejmuje między innymi:

- parapety,
- okna pcv,
- okna drewniane,
- okna aluminiowe,
- drzwi wewnętrzne,
- drzwi zewnętrzne,
- rolety.

Istnieje możliwość zakupienia żaluzji i moskitier. Uzupełnieniem oferty jest klimatyzacja i wentylacja. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło na zdobycie głębokiego zaufania wśród wielu osób. Swoim Klientom firma gwarantuje usługi najwyższej jakości, profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Interesanci mogą liczyć na krótkie terminy realizacji zamówień i najlepsze ceny na rynku.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań czy wątpliwości zachęca się do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń