Drewniane Zielone Domy

Norweskie drewniane domy nawet w 6 miesięcy

Producenci domów drewnianych
ul. Kopernika 2A, 37-632 Stary Dzików podkarpackie
(3 opinie) napisz opinię
Drewniane Zielone Domy

Informacje

Opis działalności
W firmie Drewniane Zielone Domy zajmujemy się budowaniem domów jednorodzinnych, szeregowych oraz wypoczynkowych w technologii szkieletowej lub z bali drewnianych. Prowadzą ją Arkadiusz Pawlik i Geir Holte, a nasza siedziba znajduje się w Starym Dzikowie, w województwie podkarpackim.
Produkty i usługi
Od 9 lat zajmujemy się budową domów w stylu norweskim, z wykorzystaniem skandynawskich technologii oraz materiałów przeznaczonych na tamtejszy rynek. Obsługujemy zarówno klientów z Polski, jak i z Norwegii.

Realizowane przez nas projekty pozwalają zamieszkać w ekologicznych, energooszczędnych, ciepłych i przestronnych wnętrzach, które są dopasowywane do potrzeb indywidualnych potrzeb klientów oraz miejsca, w którym dany obiekt ma powstać.

W swojej pracy wykorzystujemy norweską technologię szkieletową, a także bale drewniane. Dzięki zastosowaniu materiałów produkowanych na rynek skandynawski, które posiadają odpowiednie certyfikaty wytrzymałości, nasi klienci otrzymują konstrukcje najwyższej jakości, odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Potwierdza to także udzielana przez na 10-letnia gwarancja.

Na życzenie naszych klientów prowadzoną inwestycję możemy doprowadzić do:
- stanu surowego,
- stanu surowego zamkniętego,
- stanu deweloperskiego,
- stanu pod klucz.

Ceny naszych domów zaczynają się już od 2800 zł za m2 i są zależne od zakresu prowadzonych prac wykończeniowych.

Wszystkie projekty realizujemy terminowo oraz rzetelnie. Jesteśmy elastycznie, dlatego możemy dostosowywać się do potrzeb naszych klientów i wprowadzać modyfikacje projektów związane z posadowieniem budynku oraz jego otoczeniem. Jest to szczególnie istotne w przypadku budowy realizowanej na działkach o wysoki walorach rekreacyjnych.

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych ze szczegółami oferty serdecznie zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z Drewniane Zielone Domy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
D
Dominik
Rzetelna firma. Wywiązali się w 100% ze wszystkich prac.
E
Elwira
Wszystko dopasowali tak, jak chcieliśmy. Polecam.
L
lolut
Nie mam żadnych zastrzeżeń. Dom stoi i cieszy mieszkańców swoją ergonomią.

Słowa kluczowe