Prometal Mielec sp. z o.o.

Obróbka metali na maszynach CNC

Konstrukcje stalowe
ul. Żegoty 7c, 39-300 Mielec podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(17) 586 24 91
Prometal Mielec sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Prometal to spółka z Mielca. Działa od wczesnych lat 80. XX wieku dostarczając wysokiej jakości konstrukcje metalowe, ze szczególnym uwzględnieniem wyposażenia wnętrz. Zajmuje się kompleksową obróbką metali.
Produkty i usługi
Prometal Mielec dysponuje rozbudowanym zapleczem technicznym, dlatego wszystkie zlecenia wykonuje terminowo i dokładnie. Obróbkę metali prowadzi przede wszystkim z użyciem nowoczesnych maszyn sterowanych komputerowo, czyli maszyn CNC. Park maszynowy spółki składa się z laserów 2 i 3D, a także stanowisk spawalniczych, pras krawędziowych, giętarek, wytłaczarek i wielu innych urządzeń. Można nimi poddawać obróbce stal, aluminium, mosiądz i inne materiały, produkując wytrzymałe i funkcjonalne elementy. Przykładem produkowanych w zakładzie Prometal Mielec konstrukcji są stoiska ekspozycyjne do sklepów. W zakładzie można zamówić półki, lady, stojaki, ekspozytory, gabloty i wiele innych mebli sklepowych do prezentowania odzieży, obuwia i innych produktów. Wymienione meble mogą być pomalowane na dowolny kolor w firmowej malarni proszkowej. To samo dotyczy wytwarzanych w zakładzie pozostałych konstrukcji. Oferta obejmuje:
-szafki narzędziowe,
-regały magazynowe,
-wózki szpitalne,
-łóżka szpitalne,
-szafki pracownicze,
-części do maszyn rolniczych.

Więcej informacji dotyczących Prometal Mielec znajduje się na stronie internetowej. Kontakt w sprawie zamówień najlepiej nawiązać telefonicznie albo mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń