Elklim Marcin Motyka

Oferujemy kompleksowe i profesjonalne elektroinstalatorstwo

Ogrzewanie elektryczne
ul. Warneńczyka 1/10, 39-300 Mielec podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
500 394 507
Adres korespondencyjny
ul. Warneńczyka 1/10, 39-300 Mielec podkarpackie

Informacje

Opis działalności
Prowadzimy przedsiębiorstwo Elklim, które na rynku działa od 2017 roku. Swoją siedzibę mamy w miejscowości Mielec, na terenie województwa podkarpackiego. Osobą decyzyjną w firmie jest Marcin Motyka. Na co dzień oferujemy kompleksowe usługi związane z elektroinstalatorstwem.
Produkty i usługi
Posiadamy doświadczenie oraz niezbędną wiedzę, którą codziennie wykorzystujemy w oferowaniu naszych usług na jak najwyższym poziomie. Jesteśmy firmą, której nadrzędnym celem jest satysfakcja naszych klientów, dlatego zapewniamy im zawsze pełen profesjonalizm, a także rzetelność.

Usługi z zakresu elektryki świadczymy głównie w Mielcu i okolicach. Jesteśmy cenieni za precyzyjną oraz terminową realizację prac. W branży działamy już od lat, co sprawia, że jesteśmy przygotowani na każdą okoliczność. Korzystamy wyłącznie z najlepszych jakościowo materiałów oraz specjalistycznego sprzętu.

W ramach naszej działalności oferujemy usługi polegające m.in na:
- naprawie i wymianie instalacji elektrycznej,
- montażu i serwisie klimatyzacji
- montażu i serwisie domofonów i alarmów.

Ponadto w zakres świadczonych przez nas usług wchodzą również usługi z zakresu naprawy i montażu instalacji centralnego ogrzewania, przeróbki grzejników czy też montażu piecyków gazowych.

Na wszystkie wyżej wymienione usługi zapewniamy atrakcyjne i korzystne ceny. Dlatego serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Więcej informacji uzyskać można na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
podkarpackie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń