Trans-Dźwig Edmund Duszkiewicz

Usługi dźwigowe – najwyższa jakość, najniższa cena.

Dźwigi i żurawie
ul. Wojsławska 177, 39-300 Mielec podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Trans-Dźwig Edmund Duszkiewicz

Informacje

Opis działalności
Firma Trans-Dźwig ma swoją siedzibę w Mielcu, na terenie województwa podkarpackiego. Świadczymy profesjonalne usługi dźwigowe oraz oferujemy wynajem dźwigów i żurawi. Działamy od 1998 roku.
Produkty i usługi
Prowadzona przez nas firma to przede wszystkim kompleksowa obsługa wszystkich prac wysokościowych wymagających dźwigów. Zajmujemy się różnymi czynnościami od podnoszenia maszyn po montaż wież telefonii komórkowej. Dodatkowo zajmujemy się też wypożyczaniem dźwigów i żurawi wraz z operatorem.

Funkcjonujemy aktywnie w branży już od ponad dwudziestu lat. Poprzez zebrane w tym czasie doświadczenie oraz zaufanie wielu klientów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość wszystkich świadczonych przez nas usług.

Nasza oferta to między innymi:

- Montaż i demontaż konstrukcji stalowych
- Montaż i demontaż kominów
- Prace budowlane
- Podnoszenie maszyn
- Montaż wiatraków

Dodatkowo zajmujemy się również układaniem płyt stropowych oraz pomocą przy wypadkach drogowych, a także służymy radą w kwestiach technicznych. Wykonujemy prace przy sieciach elektroenergetycznych oraz zajmujemy się konserwacją i montażem reklam.

Oprócz tego wykonujemy takie prace jak załadunek, rozładunek i przeładunek maszyn czy kontenerów, a także ładunków wielkogabarytowych. Wypożyczamy także dźwigi, żurawie i inny sprzęt dźwigowy.

Zatrudnieni przez nas pracownicy to kadra wykwalifikowanych fachowców, którzy poprzez swój wieloletni staż w branży są w stanie poradzić sobie z każdym powierzonym im zadaniem. Jesteśmy w stanie zagwarantować rzetelność, dokładność oraz bezwzględną terminowość.

Serdeczniezapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
mielecki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe