MAGNOLIA zasłony, firany i rolety

Firany, markizy i zasłony idealne dla Twojego stylu wnętrza

Montaż i sprzedaż żaluzji i rolet
ul. Wojsławska 41, 39-300 Mielec podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
604 403 488
Adres korespondencyjny
ul. Wojsławska 41, 39-300 Mielec podkarpackie

Informacje

Opis działalności
MAGNOLIA to firma, która należy do Iwony Cymbor i znajduje się w Mielcu, w województwie podkarpackim . Na rynku działamy od 1993 roku. Oferujemy zasłony, które wykonane są z najróżniejszych rodzajów materiałów, w różnych kolorach, wzorach i sposobie regulowania. Zasłony nie tylko tylko chronią przed światłem, ale również stanowią bardzo ważny element dekoracyjny. Zapraszamy!
Produkty i usługi
MAGNOLIA to jest marką firmy Oknoplast, która od wielu lat specjalizuje się w projektowaniu i aranżowaniu wnętrz z wykorzystaniem elementów takich jak zasłony, firany, czy rolety. Według nas są to niezwykle ważne elementy każdego wystroju wnętrz i mogą nadać pomieszczeniu zupełnie nowy klimat. Od elegancji, po styl rustykalny, czy wręcz orientalny. Zarówno w domu, hotelu, czy restauracji warto zadbać o idealną dekorację okien, które odmienią wystrój każdego pomieszczenia. MAGNOLIA to miejsce, w którym możecie Państwo znaleźć inspiracje do zaaranżowania swojego lokalu w odpowiedni sposób. Oferujemy:
- zasłony,
- firany,
- rolety,
- żaluzje fasadowe,
- moskitiery plisowane i rolowane,
- dekoracje ścienne,
- zegary.

Współpracujemy z profesjonalnym projektantem wnętrz, który z chęcią pomoże Państwu w wyborze odpowiedniego rozwiązania. Pod uwagę bierzemy nie tylko styl, w jakim zostało urządzone lokum, ale także możliwości finansowe Klienta.

Każdy produkt można zakupić w bogatejkolorystyce i sposobie montażu. Niezależnie od tego, czy Państwa pokój został wykończony w stylu rustykalnym, glamour, retro, czy klasycznym z pewnością znajdziecie u nas coś dla siebie!

Zapraszamy do kontaktu z firmą MAGNOLIA z Mielca oraz na naszą stronę internetową.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń