Oknoland Iwona Cymbor

Okna, które wpuszczą dużo światła, ale ochronią przed zimnem

Okna
ul. Wojsławska 41, 39-300 Mielec podkarpackie
poniedziałek 10:00 - 19:00
wtorek 10:00 - 19:00
środa 10:00 - 19:00
czwartek 10:00 - 19:00
piątek 10:00 - 19:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
604 403 488
787327933
Adres korespondencyjny
ul. Wojsławska 41, 39-300 Mielec podkarpackie

Informacje

Opis działalności
Iwona Cymbor jest właścicielką firmy Oknoland, która znajduje się w Mielcu, w województwie podkarpackim i działa na rynku od 1993 roku. W naszej ofercie sprzedażowej znajdziecie Państwo szczelne okna o wysokich parametrach izolacyjnych i akustycznych, które pozwolą ochronić lokal przed zimnem. Sprzedajemy także drzwi oraz zasłony okienne. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Oknoland to firma, która od prawie 30 lat zajmuje się sprzedażą oraz montażem elementów stolarki okiennej. Nasze okna to produkty, które mają chronić mieszkańców przed wydostawaniem się energii cieplnej oraz chronić ich przed hałasem. W tym celu współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi producentami profili okiennych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo artykuły marki Aluplast, a także firmy Winkhaus, która znana jest ze swoich solidnych okuć oraz zamków do okien. Zapewniamy doradztwo w wyborze oraz montaż w dogodnym dla Państwa terminie. Wykonujemy bezpłatne pomiary w lokalu Klienta.

Podczas zakupu okien należy przede wszystkim rozważyć parametry takie jak wskaźnik izolacyjności akustycznej, współczynnik przenikania ciepła, a także klasę odporności na przenikanie wiatru oraz szczelność. Zarówno rodzaj okuć, ilość komór i uszczelek zamontowanych w profilach oraz rodzaj szyby mają realny wpływ na to, czy okna będą spełniały nasze oczekiwania. Ważny jest oczywiście prawidłowy montaż, który jest kluczowym elementem w wykorzystaniu stolarki okiennej do ochrony mieszkania przed zimnem. Nasza kadra to szereg doświadczonych fachowców, którzy zajmą się precyzyjną instalacją wszystkich elementów.

W naszej ofercie znajdują się:
- okna PCV i aluminium
- drzwi wewnętrzne i zewnętrzne
- bramy garażowe segmentowe
- markizy
- rolety dzień i noc, zewnętrzne i wewnętrzne
- żaluzje drewniane, poziome i pionowe
- moskitiery okienne i drzwiowe
- parapety zewnętrzne- stalowe, aluminiowe
- parapety wewnętrzne- PCV, aglomarmur, marmur, mdf, tworzywo sztuczne
- okiennice wewnętrzne jasno shutters

Zapewniamy doradztwo na każdym etapie kupna. Zapraszamy do kontaktu z firmą Oknoplast z Mielca.
Marki i specjalizacje
Pawlik, Petecki, Dre, Darmex, Juwent, Agmar, Invado, REHAU, VEKA, ALUPLAST, BRUGMANN, GERDA, PORTA DRZWI, POL-SKONE, ALUPROF, PILKINGTON, JASNO SHUTTERS.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń