Krusz-Max

Krusz-Max Twój zaufany partner!

Kamień i kruszywa
39-332 Tuszów Narodowy 83B podkarpackie
Poniedziałek 7:00 - 16:00
Wtorek 7:00 - 16:00
Środa 7:00 - 16:00
Czwartek 7:00 - 16:00
Piątek 7:00 - 16:00
Sobota 7:00 - 13:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Krusz-Max

Informacje

Opis działalności
Firma Handlowo-Usługowo-Budowlana Krusz-Max swoją siedzibę ma w miejscowości Tuszów Narodowy, na terenie województwa podkarpackiego. Specjalizujemy się w świadczeniu usług w zakresie szeroko pojętego brukarstwa.
Produkty i usługi
Na rynku działamy stosunkowo niedługo, ale zdążyliśmy już zdobyć szerokie grono zadowolonych klientów. W skład oferty wchodzą: materiały izolacyjne, budowlane, drogowe, kamienie zdobne, cement, wapno, klej, kostka brukowa, grysy granitowe.

Mamy możliwość dostarczenia Państwu zakupionych materiałów. W firmie Krusz-Max dysponujemy flotą samochodową o ładowności do 28 ton. Oprócz sprzedaży wymienionych produktów, zajmujemy się również świadczeniem usług w zakresie brukarstwa.

Świadczymy takie usługi jak:
- roboty ziemne,
- układanie kostki brukowej,
- prace wyburzeniowe,
- wymiana gruntu,
- utwardzanie placów manewrowych,
- podłoże pod kwiaty i krzewy.

W firmie Krusz-Max gwarantujemy najwyższą jakość. Nasi pracownicy służą fachową radą w doborze odpowiednich materiałów i innowacyjnych rozwiązań. Plusem są atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do kontaktu!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dąbrowski, dębicki, kolbuszowski, mielecki, niżański, ropczycko-sędziszowski, rzeszowski, Rzeszów, sandomierski, stalowowolski, staszowski, Tarnobrzeg, tarnobrzeski, tarnowski, Tarnów

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń