Elkako Rafał Kak

Wykonawstwo instalacji elektrycznych i teletechnicznych.

Elektroinstalatorstwo
37-418 Koziarnia 58 podkarpackie
(10 reviews) napisz opinię
Elkako Rafał Kak
37-418 Koziarnia 58 podkarpackie
NIP
6020042890
Telefon
Elkako Rafał Kak

Informacje

Opis działalności firmy Elkako Rafał Kak w Koziarnia
Nasza firma Elkako znajduje się w Koziarni, na terenie województwa podkarpackiego. Zajmujemy się instalacjami przemysłowymi. Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu sięgającemu 10 lat zaufało nam wiele instytucji państwowych, służby zdrowia i prywatnych firm.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności firmy Elkako są kompleksowe usługi elektryczne. W naszej ofercie można znaleźć wykonawstwo instalacji elektrycznych, teletechnicznych oraz przemysłowych. Podejmiemy się również montażu instalacji odgromowych.

Obsługujemy firmy, szpitale, szkoły, deweloperów oraz Klientów indywidualnych.

Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy montaż systemów alarmowych oraz monitoringu. Sporym zainteresowaniem wśród naszych Klientów cieszą się systemy Inteligentnego Domu. Nasza oferta obejmuje również usługi z wykorzystaniem koparki i minikoparki.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do współpracy z firmą Elkako. Nasza siedziba znajduje się w Koziarni.
Zasięg działania
Firma Elkako Rafał Kak z lokalizacji: Koziarnia świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie

Aktualności

instalacje elektryczne

24.03.2022

W Elkako zajmujemy się profesjonalnym wykonawstwem instalacji elektrycznych. Współpracujemy zarówno z Klientami prywatnymi, jak i z firmami różnych branż. Zaprojektujemy oraz zamontujemy instalacje przemysłowe, odgromowe oraz teletechniczne. Zapewniamy profesjonalizm oraz terminową realizację usług.Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły oferty.

elektryk

23.05.2022

Szukasz profesjonalne firmy oferującej wykonawstwo instalacji elektrycznych? Najlepszym wyborem jest Elkako! Od wielu lat zajmujemy się montażem instalacji elektrycznych, teletechnicznych oraz przemysłowych. Zapewniamy wykonawstwo instalacji odgromowych, a także profesjonalny montaż systemów alarmowych oraz monitoringu.Dużym zainteresowaniem wśród naszych Klientów cieszą się także systemy Inteligentnego Domu.Zapraszamy.

montaż alarmów

19.07.2022

Firma Elkako to sprawdzony wykonawca prac związanych z elektryką. W ofercie wyróżnić można instalację alarmów, monitoringu oraz nowoczesnych systemów inteligentnego domu. Poza tym zakres usług obejmuje także wykonawstwo instalacji elektrycznych, teletechnicznych oraz przemysłowych.Jeśli szukasz firmy, która sprawnie i profesjonalnie wykona te usługi, skontaktuj się z Elkako!

Opinie

(10 reviews) napisz opinię
J
Jaś
Polecam tę firmę z całego serca. Zleciłem im wymianę starej instalacji elektrycznej na nową. Spisali się na medal.
K
Kazik
Wykonali dla mnie instalację odgromową. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie, ale i z zachowaniem najwyższych standardów.
L
Leszek
Po rozmowie z pracownikiem firmy Elkako zdecydowaliśmy się na system Inteligentny Dom, montaż wykonany sprawnie. Jesteśmy zadowoleni, system w pełni spełnia nasze oczekiwania.
A
Andrzej
Szybko, solidnie. Dobre ceny
N
Nikodem
Konkurencyjne ceny za montaż instalacji przemysłowych.
Z
Zenga
Polecam, świadczą kompleksowe usługi z wykorzystaniem minikoparki.
O
Oliwer
Firma godna polecenia, sprawnie wywiązała się ze zlecenia na montaż systemów alarmowych, teraz czuję się bezpiecznie w domu.
M
Mwecikowski
Kompleksowe usługi elektryczne, polecam.
M
Mak
Bardzo rzeczowo i profesjonalnie.
K
kris1967
Dziękujemy za sprawny montaż instalacji elektrycznych w naszym domu, jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, polecamy!