Max Łatka Maksymilian Makuch

Mobilny serwis rowerowy

Rowery
Sportowa 6, 37-400 Nisko podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
883 438 777
Adres korespondencyjny
Sportowa 6, 37-400 Nisko podkarpackie

Informacje

Opis działalności
Firma MaxŁatka, której właścicielem jest Maksymilian Makuch ma swoją siedzibę zlokalizowaną w miejscowości Nisko, na terenie województwa podkarpackiego. Prowadzimy serwis rowerowy oraz mobilny serwis rowerowy z dojazdem do klienta pod podany adres.
Produkty i usługi
Zajmujemy się prowadzeniem serwisu rowerowego. Działamy na rynku już od jakiegoś czasu świadcząc tym samym usługi na najwyższym możliwym poziomie. Wiedzę i doświadczenie zdobyte podczas wykonywania zawodu przekuwamy na nieustanny rozwój i poszerzanie naszej oferty.

Nasze kompetencje to miedzy innymi:
- przeglądy rowerów
- serwis rowerów
- naprawa rowerów
- mobilny serwis rowerów
- konserwacja rowerów

Wykonujemy usługę serwisu oraz naprawy piast wielobiegowych shimano nexus 3/4/7/8 biegowych oraz piast wielobiegowych innych producentów.
Rowery, którymi się zajmujemy mogą być przeróżne. Naprawiamy i serwisujemy rowery trekkingowe, górskie, miejskie czy do sprintów. Nieważne jakim sprzętem dysponuje Klient,skrupulatnie się nim zajmiemy. Gwarantujemy terminowe zrealizowanie zlecenia, atrakcyjną cenę i jak najwyższą jakość świadczonych usług.

Nasza kadra pracownicza pracuje w zawodzie już od wielu lat, więc mają niezbędne doświadczenie w reperowaniu i konserwacji wszelakich rowerów. Oferują oni pomoc i doradztwo w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości. Rzetelnie zajmą się Państwa pojazdem i sprawnie go naprawią. Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty i narzędzia, które ułatwiają nam nasza pracę.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z firmą MaxŁatka i zachęcamy do odwiedzenia siedziby w miejscowościNisko.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
niżański, Rzeszów, stalowowolski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń