Bramex Waldemar Pałka

Produkcja konstrukcji stalowych do budowy hal przemysłowych.

Bramy i ogrodzenia
ul. Szklarniowa 16, 37-400 Nisko podkarpackie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
609 295 118
158412007
667999612
Bramex Waldemar Pałka

Informacje

Opis działalności
Firma Bramex znajduje się w Nisku, na terenie województwa podkarpackiego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, ponieważ usługi świadczymy do 2000 roku. Specjalizujemy się w produkcji ogrodzeń, bram oraz balustrad nierdzewnych. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Waldemar Pałka.
Produkty i usługi
Wieloletnie doświadczenie oraz nieustanne dostosowywanie się do nowych potrzeb klientów spowodowało, że staliśmy się znanym i cenionym producentem ogrodzeń, bram, balustrad, krat, konstrukcji stalowych na terenie nie tylko województwa podkarpackiego ale także całej Polski.

Kilkuletnia współpraca z wieloma klientami dowodzi również, że elastycznie reagujemy na ich wymagania i potrzeby, gwarantując uzyskanie produktów wysokiej jakości, spełniających najbardziej wyszukane gusta.

Konstrukcje na bazie materiałów stalowych są dziś podstawą budownictwa, zarówno przemysłowego, jak i mieszkaniowego. Firma Bramex specjalizuje się w wytwarzaniu wysokiej jakości konstrukcji stalowych, posiadających szerokie zastosowanie. Za sprawą pracy wykwalifikowanego personelu, zapewniamy bezpieczeństwo i wytrzymałość konstrukcji, będących podstawą licznych hal, magazynów oraz różnego rodzaju budynków.

Oprócz różnego rodzaju konstrukcji stalowych w ofercie asortymentowej i wzorniczej firma "BRAMEX" oferuje m. in.:
• ogrodzenia,
• balustrady,
• bramy,
• daszki,
• szlabany,
• roboty ślusarskie,
• podjazdy dla niepełnosprawnych.

Zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie znajdą Państwo szczegółowe informacje. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny, jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
podkarpackie, świętokrzyskie, małopolskie, łódzkie, mazowieckie, lubelskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
E
Edl
Okey?????????
E
Edl
Okey?????????e