Bramex Waldemar Pałka

Produkcja i montaż ogrodzeń oraz bram

Bramy i ogrodzenia
ul. Szklarniowa 16, 37-400 Nisko podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Bramex Waldemar Pałka

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Bramex znajduje się w Nisku, w województwie podkarpackim. Przedsiębiorstwo, którego właścicielem jest Waldemar Pałka, zajmuje się produkcją konstrukcji stalowych.
Produkty i usługi
Wytrzymałe konstrukcje ze stali nierdzewnej powstają w zakładzie Bramex. Firma zapewnia terminową produkcję elementów używanych w budownictwie przemysłowym i mieszkaniowym. Przykładem są elementy hal produkcyjnych, magazynów i innych obiektów, które po dostarczeniu na wskazane miejsce są przez przedsiębiorstwo montowane. Oferta przygotowana dla klientów Bramex obejmuje również produkcję takich konstrukcji jak bramy wjazdowe i garażowe. Do bram polecane są napędy ułatwiające otwieranie i zamykanie. Dostępne są też:
-furtki,
-ogrodzenia,
-kraty,
-drzwi do domów,
-okna,
-balustrady.

W zakładzie wykonywane są balustrady schodowe i balkonowe, w tym nowoczesne i kute. Ponadto firma dostarcza daszki, pokrycia dachowe, szlabany, podjazdy dla niepełnosprawnych oraz elementy ozdobne. Do tego realizowane są zamówienia na metalowe meble, np. ławki. Wszystkie wyroby wyróżniają się wysoką jakością i konkurencyjnymi cenami.

Kontakt z firmą Bramex można nawiązać telefonicznie i korzystając z poczty e-mailowej.

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie, małopolskie, mazowieckie, podkarpackie, podlaskie, śląskie, świętokrzyskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń