Uni Rud. Łukasz Gumulak

Wykonanie i montaż konstrukcji stalowych

Konstrukcje stalowe
ul. Nowa 5, 37-420 Rudnik nad Sanem podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
783 391 042
Adres korespondencyjny
ul. Nowa 5, 37-420 Rudnik nad Sanem podkarpackie

Informacje

Opis działalności
Uni Rud to firma z Rudnika nad Sanem, która działa na terenie powiatu niżańskiego, województwa podkarpackiego. Jej właścicielem jest Łukasz Gumulak. Specjalizujemy się w konstrukcjach stalowych. Naszym Klientom polecamy solidne i bezpieczne bramy garażowe.
Produkty i usługi
Firma Uni Rud dostarcza Państwu systemy garażowe skonstruowane idealnie do wymiarów garażu Klienta. Konstruujemy bramy segmentowe, które wyróżniają się wysokimi parametrami technicznymi. Są bezpieczne i bardzo solidnie wykonane. Wyróżniają je grube panele, które zabezpieczają garaż przed zbyt dużą utratą ciepła. Bramy można wyposażyć również w automatykę. Stylistyka bramy jest dopasowana do architektury domu. Może zawierać klasyczne i nowoczesne elementy wystroju.

Innowacyjne metody konstruowania bram, jakich używamy, pozwalają nam stworzyć produkty o bardzo wysokiej izolacji termicznej. Nowoczesne ościeżnice wpływają na zachowanie energii cieplnej w pomieszczeniu.

Bramy segmentowe są bardzo funkcjonalne, ponieważ nie wysuwają się przed maskę samochodu. Dzięki temu nie ma potrzebny budowania dużego podjazdu, a przed garażem może stanąć drugi samochód.

Oferujemy Państwu:
- montaż bram garażowych segmentowych,
- konstrukcje garażowe pod wymiar.

Gwarantujemy terminową realizację każdej usługi. Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Uni Rud z Rudnika nad Sanem.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
podkarpackie, małopolskie, lubelskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń