Pan-Trans Międzynarodowe Przewozy Autokarowe

Przewozy autokarowe, wynajem autokarów, transport międzynarodowy.

Transport samochodowy
ul. Flisaków 17, 37-410 Ulanów podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
668 875 666
668875666
pawel@pan-trans.eu
Może cię zainteresować
Pan-Trans Międzynarodowe Przewozy Autokarowe

Informacje

O nas
W Pan - Trans świadczymy usługi profesjonalnego autokarowego przewozu osób. Obecnie posiadamy 6 nowoczesnych i komfortowych pojazdów które stale modernizujemy i unowocześniamy. Nasze autokary regularnie przechodzą przeglądy techniczne, wszelkie usterki są natychmiastowo naprawiane a jeśli zniszczenia są zbyt duże - pojazd jest wymieniany na nowy. Przez wiele lat obecności na rynku znacznie zwiększyliśmy nasz tabor a dzięki sumiennej pracy zdobyliśmy zaufanie wielu pasażerów.

Nasza firma realizuje połączenia do wielu europejskich krajów. Oferta ta jest stale poszerzana o nowe przystanki w Polsce i za granicą. Na pokładzie każdego naszego autokaru każdy pasażer może czuć się bezpiecznie i przyjemnie, a doświadczeni kierowcy dbają aby podróż przebiegła bez zarzutu.

Obsługujemy także przejazdy okazjonalne, wycieczki szkolne, przewozy dla zakładów pracy, pielgrzymki i przewozy wahadłowe.

W naszej aktualnej sieci połączeń z Polski znajdują się takie kraje jak: Niemcy, Austria, Belgia, Francja, Hiszpania, Holandia, Luksemburg, Wielka Brytania, Dania, Szwecja, Norwegia, Szwajcaria, Czechy, Słowacja, Węgry, Grecja, Bułgaria, Słowenia, Ukraina, Włochy.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy!
Opis działalności
PAN-TRANS jest jedną z najstarszych firm przewozowych w Polsce południowo-wschodniej. Działamy od 1991 roku, jako Międzynarodowy Przewóz Osób Antoni Blicharz, a od 2015 roku pod szyldem PAN-TRANS.
Produkty i usługi
W ciągu swojej ponad 20-letniej działalności, pozyskaliśmy setki zadowolonych klientów.

W naszej bazie transportowej znajdują się następujące autobusy:
- Mercedes Travego (53 miejsc),
- Van Hool 915 Acron (55 miejsc),
- Neoplan 316 (57 miejsc),
- Bova Futura 316 SHD (55 miejsc),
- Neoplan 116 (51)

oraz busy:
- Mercedes Sprinter (20 miejsc).

Wszystkie autokary posiadają pełne wyposażenie: klimatyzację, WC, barek, video, siedzenia odchylane i rozsuwane. Ponadto każdy z pojazdów posiada licencję na transport międzynarodowy.

Informacje na temat naszej oferty cenowej mogą Państwo uzyskać kontaktując się telefonicznie albo za pośrednictwem faksu lub poczty elektronicznej z naszym biurem w Ulanowie.

Posiadamy licencję UE.
Gwarantujemy bezpieczeństwo, wysoką jakość usług, komfort jazdy oraz konkurencyjne ceny.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
kolbuszowski, kraśnicki, janowski, tarnowski, biłgorajski, zamojski, przeworski, przemyski, sandomierski, jarosławski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń