Optimum Bis sp. z o.o. sp.k.

Hydroizolacja i termoizolacja

Izolacja termiczna
ul. Przemysłowa 8A, 37-400 Zarzecze podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(15) 687 30 20
158701369
Adres korespondencyjny
ul. Przemysłowa 8A, 37-400 Zarzecze podkarpackie

Informacje

Opis działalności
Optimum Bis to firma zlokalizowana w Zarzeczu, w województwie podkarpackim. Zajmujemy się izolacjami termicznymi. Na rynku działamy od 1993 roku.
Produkty i usługi


Specjalizujemy się w tworzeniu izolacji pianką poliuretanową. Dzięki jej zastosowaniu można znacznie podnieść sprawność energetyczną budynku,a także ograniczyć przypływy zimnego powietrza przez przegrody i zapobiec uciekaniu ciepła. Dzięki takim zmianą uda nam się znacznie zmniejszyć wydatki związane z ociepleniem.
Dodatkowym atutem pianki jest to, że posiada wysoką adhezję do praktycznie wszystkich materiałów stosowanych w budownictwie, a także mniejsza obciążenia konstrukcjidachów i ścian. Ponadto, nie kumuluje wilgoci, redukuje hałas, nie zawiera toksycznych składników, jest szybka w instalacji i jest trwała.

Nasza oferta obejmuje więcej usług, takich jak:

- izolacja pianką,
- izolacja natryskowa,
- izolacja pianą poliuretanową,
- ocieplenie pianką,
- ocieplenie natryskowe,
- hydro izolacje natryskowe,
- termoizolacja natryskowe,
- termoizolacje pianą.

Jesteśmy staranni i wszystkie zlecenia staramy wykonywać się perfekcyjnie. Wykonaliśmy już wiele prac związanych z izolacjami, dlatego wiemy jaka powinna być odpowiednia konsystencjapianki, tak aby wykorzystać maksymalnie jej możliwości. Naszym Klientom zapewniamy doradztwo oraz pomoc w zakresie całej naszej oferty. Kierujemy ofertę do Klientów indywidualnych oraz właścicieli firm lub instytucji. Podejmiemy się wykonania pojedynczych prac, jak i takich na większą skalę.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z szczegółami naszej oferty na stronie internetowej Optimum Bis oraz do odwiedzenia siedziby firmy w Zarzeczu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
biłgorajski, kraśnicki, kolbuszowski, leżajski, niżański, stalowowolski, sandomierski

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe