RSGrup Rafał Ostrowski

Szalunki stropowe i ścienne wynajem i sprzedaż oraz montaż. MATERIAŁY HUTNICZE

Rusztowania i szalunki
37-716 Duńkowiczki 172A podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
510 253 159
Adres korespondencyjny
37-716 Duńkowiczki 172A podkarpackie

Informacje

O nas
RSGRUP specjalizuje się w wypożyczaniu i sprzedaży wysokiej jakości szalunków stropowych jak i ściennych oraz dostarczaniu ich na plac budowy. Jako prężnie rozwijająca się firma dbamy, aby Nasza oferta była zawsze nowoczesna i dopasowana do Państwa potrzeb.Nasza elastyczność cenowa gwarantuje możliwość współpracy z każdym klientem w kraju czy za granicą. Nie boimy się wyzwań i chętnie podejmiemy się każdej inwestycji związanej z wynajmem.Oferujemy Państwu sprzęt najwyższej jakości, posiadający międzynarodowy certyfikat ISO (9001-2000).
Opis działalności
Szalunki stropowe Szalunki stropowe i ścienne. Przemyśl,Jarosław,Przeworsk, RSGRUP specjalizuje się w wypożyczaniu i sprzedaży wysokiej jakości szalunków stropowych jak i ściennych oraz dostarczaniu ich na plac budowy. Jako prężnie rozwijająca się firma dbamy, aby Nasza oferta była zawsze nowocze
Produkty i usługi
Szalunki stropowe

Szalunki stropowe i ścienne. Przemyśl, Jarosław, Przeworsk

RSGRUP specjalizuje się w wypożyczaniu i sprzedaży wysokiej jakości szalunków stropowych jak i ściennych oraz dostarczaniu ich na plac budowy. Jako prężnie rozwijająca się firma dbamy, aby Nasza oferta była zawsze nowoczesna i dopasowana do Państwa potrzeb.

Nasza elastyczność cenowa gwarantuje możliwość współpracy z każdym klientem w kraju czy za granicą. Nie boimy się wyzwań i chętnie podejmiemy się każdej inwestycji związanej z wynajmem.
Oferujemy Państwu sprzęt najwyższej jakości.

Gwarantujemy: rzetelność, solidność i najwyższą jakość w dobrej cenie..
Marki i specjalizacje
Wynajem szalunków stropowych i ściennych.
Certyfikaty
Nasza elastyczność cenowa gwarantuje możliwość współpracy z każdym klientem w kraju czy za granicą. Nie boimy się wyzwań i chętnie podejmiemy się każdej inwestycji związanej z wynajmem. Oferujemy Państwu sprzęt najwyższej jakości, posiadający międzynarodowy certyfikat ISO (9001-2000).
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń