Kebab-Us Łucja Głowacz

Bary
37-734 Fredropol podkarpackie
(4 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

Kontakt

Adres korespondencyjny
37-734 Fredropol podkarpackie

Informacje

Głównym profilem działalności firmy Kebab-Us Łucja Głowacz jest Bary. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Fredropol w województwie podkarpackim.
Z przedstawicielem firmy Kebab-Us Łucja Głowacz możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 37-734 Fredropol . Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
W ofercie firm z branży, najczęściej pojawiają się:
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Kebab-Us Łucja Głowacz.

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
L
Lumy
Jeszcze tak dobrego Kebaba nie jadłem świeże i rewelacyjne mięso i do tego te sosy które nie wciekaja jak w tych w Przemyślu rozcienczone . Z całą przyjemnością polecam .
O
L
Osoba lokalna
Rewelacyjny kebab, wszystko świeże i bardzo dobre. Ponadto widać, że osoby robiące kebaba się starają dlatego naprawdę warto! Polecam serdecznie!
D
Dino
Dobrykebab ale zbyt malo miesa i surowki
O
Onna
Bardzo dobre jedzonko polecam
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.