Inga-Wiert Pawlus Barbara

Wykonujemy studnie głębinowe oraz montujemy pompy ciepła

37-740 Malawa 28 podkarpackie
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
664 906 329
Adres korespondencyjny
37-740 Malawa 28 podkarpackie

Informacje

Opis działalności
Firma Inga-Wiert znajduje się w Malawie, w powiecie rzeszowskim, na terenie województwa podkarpackiego. Działalność rozpoczęliśmy w 2016 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług studniarskich. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i przedsiębiorstw. Właścicielką jest Barbara Pawlus.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest wykonawstwo odwiertów, a także kopanie studni. Posiadamy 3-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i firm.

Wykonujemy odwierty geologiczne, odwierty dla pomp, sondy pionowe, studnie artezyjskie, studnie przydomowe, studnie głębinowe, studnie przemysłowe, a także pompy ciepła do wody. Specjalizujemy się również w wierceniu otworów, wykonywania projektów studni, a także szukaniu wody.

Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń i sprzętów, które pozwalają nam na wielozadaniowość. Podejmujemy się realizacji najbardziej skomplikowanych zleceń.

Zatrudniani przez naspracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem technicznym na każdym kroku.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i nawiązania z nami owocnej współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
podkarpackie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
!
!!!
2019-10-18 23:45:15
Profesjonalnie Polecam