Transprzęt Zakład Usługowy Jolanta Cielecka

Oferujemy wszelkie prace ziemne.

Wyburzenia i rozbiórki
37-740 Stara Bircza 85 podkarpackie
(3 opinie) napisz opinię

Kontakt

Telefon
(16) 678 33 35
Adres korespondencyjny
37-740 Stara Bircza 85 podkarpackie

Informacje

O nas
Działamy na rynku od roku 1989 i od tej pory dynamicznie rozwija swą działalność. Firma pod obecną nazwą prosperuje od roku 1996. Od początku istnienia firmy opierała się ona na robotach ziemnych i wyburzeniowych, a z czasem została poszerzona o roboty ogólnobudowlane. W czasie dwudziestolecia istnienia firmy zostało zgromadzone szerokie spectrum sprzętu pozwalającego na satysfakcjonujące i profesjonalne wykonywanie zleceń zarówno dla dużych krajowych i zagranicznych firm, jak i dla indywidualnych klientów. Dzięki posiadaniu wielu maszyn wyposażonych w różnorodne osprzęty i elementy wymienne oraz wykwalifikowanej, kompetentnej i doświadczonej kadrze operatorskiej, oferujemy prace w szerokim zakresie, poczynając od prac rozbiórkowych, poprzez profilowanie terenu i świadczenie usług transportu ciężarowego, aż do prac ogólnobudowlanych. Długoletnie doświadczenie oraz profesjonalny sprzęt nadał kształt dzisiejszemu obrazowi zakładu jako liderowi wśród lokalnych zakładów o podobnym profilu działania.
Opis działalności
Działalność nasza polega na świadczeniu usług sprzętem budowlanym w szerokim zakresie. Podstawową formą działalności jest wynajem sprzętu wraz z obsługą operatorską.
Produkty i usługi
Firma TRANSPRZĘT od wielu lat oferuje kompleksowe usługi wyburzeniowe. Zapewniamy nie tylko prace rozbiórkowe, ale też wywóz gruzu i całkowite oczyszczenie terenu. Od ponad 20 lat stale rozszerzamy profil działalności firmy, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać największym wymaganiom stawianym przez naszych klientów. Specjalizujemy się również w robotach ogólnobudowlanych z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu budowlanego, m.in. koparek, dźwigów i kruszarek. Usługi te obejmują przede wszystkim prace ziemne, takie jak wykopy pod fundamenty, kompleksowe profilowanie oraz utwardzanie nawierzchni, a także pozostałe prace pomocnicze przy niwelacji oraz kopaniu zbiorników melioracyjnych.

Nasza firma posiada specjalistyczny sprzęt budowlany niezbędny do przeprowadzenia profesjonalnych prac wyburzeniowych nawet na trudno dostępnych terenach. W związku z tym oferta naszego przedsiębiorstwa obejmuje także transport materiałów budowlanych oraz wynajem sprzętu budowlanego. Usługi świadczymy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm.

Od 2017 roku do stałej oferty dodaliśmy sprzedaż kruszywa zapoczątkowaną przez produkcję i dystrybucję piaskowca krośnieńskiego, który wykorzystuje się w budownictwie oraz utwardzaniu nawierzchni. Dysponujemy pojazdem umożliwiającym jednorazową dostawę produktu do klienta o wadze do 25 ton. Wszystkim decydującym się zakupić produkt w większych ilościach oferujemy najniższe ceny oraz korzystne rabaty.

Zbudowany przez lata wizerunek firmy stał się najlepszą gwarancją naszych usług świadczonych zawsze na najwyższym poziomie. TRANSPRZĘT zatrudnia jedynie wykwalifikowanych, doświadczonych specjalistów. Gwarantujemy terminowe i solidne wykonanie zlecenia, co z pewnością skłoni do ponownego skorzystania z naszej oferty. Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
Lesko, Ustrzyki Dln., Lubaczów, Przeworsk, Przemyśl, Brzozów, Łańcut, Rzeszów, Sanok, Jarosław

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
J
Jan
2019-06-02 11:46:17
Gratuluję tak dużej firmie profesjonalnego podejścia do klientów indywidualnych i ich małych potrzeb! Dzięki za pomoc w wyburzeniu.
.
.,.,
2019-02-20 21:15:49
Polecam, profesjonalne podejście do klienta.
K
Kowalski
2018-08-31 20:33:42
Niepoważna firma. Ceny z kosmosu. Brak kontaktu. Taki jest efekt regulacji w usługach związanych z odpadami. Dałbym zero gwiazdek ale się nie da.