Spaw Engineering Sp. z o.o.

Kompleksowe usługi spawalnicze

Usługi spawania i zgrzewania
marsz. Piłsudskiego 2, 37-200 Przeworsk podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
604 857 472
Adres korespondencyjny
marsz. Piłsudskiego 2, 37-200 Przeworsk podkarpackie

Informacje

Opis działalności
Firma Spaw Engineering Sp. z o.o. znajduje się w miejscowości Przeworsk, na terenie województwa podkarpackiego. Fiema specjalizuje się w świadczeniu usług w zakresie takich branż jak: farmaceutyczna, spożywcza chemiczna i petrochemiczna, samochodowa, stoczniowa, lotnictwo i kosmonautyka.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności firmy SPAW ENGINEERING Sp. z .o.o. jest montaż i spawanie instalacji elektrycznych, które są wykonane głównie ze stali nierdzewnej i węglowej.

W naszej firmie pracuje ponad 100 osób. Wykwalifikowana kadra pracownicza, dzięki swojemu doświadczeniu i zapałowi do pracy wpływa na jakość świadczonych usług. Usługi wykonujemy zarówno w kraju, jak i za granicą, w takich państwach jak: Niemcy, Holandia, Belgia, Francja, Szwecja, Serbia, Mołdawia, Czechy, Słowacja, Ukraina, Białoruś, Litwa, Łotwa oraz Brazylia.

Do wykonywania naszej pracy wykorzystujemy nowoczesny i specjalistyczny sprzęt, który służy do automatycznego imanualnego spawania.

W zakresie usług, które świadczymy znajdują się przede wszystkim wszelkie technologie do uzdatniania wody, jak i serwis oraz montaż instalacji do wody pitnej. Zajmujemy się również instalacjami dla wody grzewczej, chłodzącej, wody dla farmacji, procesowej, jak również dla fontann i basenów.

Specjalizujemy się również w zleceniach systemów filtracji: demineralizacja, ozonowanie, dezynfekcja, technologia membranowa, ochrona przed osadami wapnia.

Ponadto wykonujemy montaż takich urządzeń jak:
- mieszalniki procesowe
- instalacje do osmozy
- zbiorniki magazynowe
- stacje dozujące
- zmiękczacze

Współpracując z nami, mają Państwo pewność, że nasza wiedza i doświadczenie przekładają się na wykonane usługi. Zapewniamy fachową pomoc i doradztwo.

Zapraszamy do współpracy!

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń